Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok, akik csak sima bugyit...

Lányok, akik csak sima bugyit hordtok! Mit szerettek benne? Mitől jobb, mint a francia vagy a tanga?

Figyelt kérdés
Azoknak a válasza is érdekel, akik mást is hordanak, de főleg ezt részesítik előnyben.:)
2011. ápr. 28. 17:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

19:12-vel értek egyet én is.

Egyébként nekem sima és francia bugyijaim vannak főleg, tangát maximum fehér szoknya/nadrág alá veszek fel, és akkor is utálom, de van, hogy muszáj, pl. előadásra.

2011. ápr. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
21.41: egyetértek!
2011. ápr. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
76%

19:12 - gombát spontán nem okozhat, mert csak úgy a semmiből nem teleportál oda a kis gombácska. Ha már, akkor e-coli, és csak ha nem tud valaki rendesen s*gget törölni. XD

Ha olyan nadrág van rajtam, amin átüt, akkor tanga, ha az van tisztán, akkor is. A franciabugyi nekem nem jött be, kényelmetlen.

Sima bugyi teljesen jó, persze nem a nagyifazonra kell egyből gondolni, vannak teljesen jók. Könnyen felfázós vagyok, szóval azért is, nem szeretem, ha félrecsúszkál, vagy becsúszik valahova a bugyi. xD Meg egy rövid szoknya alá elég gáz falatnyi tangát felvenni, volt szerencsém nem egy csinos lányka muffját meglátni, mert azt se tudja, hogy üljön benne... -.-" Az ilyen baleseteket elkerülendő praktikus, persze van fazon, ami alá nem lehet. :D

Amúgy lehet kapni minden fazont, csipkés, áttetsző, stb, barátom meg teljesen perverz, szóval a kislányos darabok is okésak. :D

2011. ápr. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
Ja, a semmiből nem repül oda a gombácska, de a nadrág/szoknya viszont könnyen érintkezhet vele. És ilyen úton a tanga is, és mivel az sok esetben nem takar rendesen, az ember is.
2011. ápr. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
100%
Én franciát és sima bugyit hordok, szerintem aki csinos annak úgyis mindegy mit hord,mert jól néz ki rajta.Tangát maximum akkor veszek fel, ha bulizni megyek,illetve ha feszülős ruhát veszek fel,mert a többi meglátszik a ruha alatt.Amúgy szexi, de kényelmetlen és jól írták az előttem szólók, simán el lehet kapni valami fertőzést.
2014. jan. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!