Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hordotok még kabátot? Miben...

Hordotok még kabátot? Miben jártok nadrág v. szoknya? és a család többi tagja?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 29. 08:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Reggel, mikor hűvös van, akkor igen, napközben meg a nyárias rövidujjúzás is teljesen jó. Én F

A párom vékony pulóver vesz fel a kabát alá, nem is pulcsi, inkább afféle hosszú ujjú póló szerűséget. Így megy el dolgozni. Hazafelé meg a kabát már a csomagtartóban landol.

Én pont tegnap jártam úgy, hogy egy pulcsiban indultam reggel, mert dolgom volt bent Pesten (agglomerációs vagyok) aztán koradélután, hazafelé meg már olyan melegem volt benne, hogy ahogy hazaértem, a zuhany alá rohantam egyből.

2011. ápr. 29. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Jön a tavasz ilyenkor már nincs szükség semmiféle ruhaneműre
2011. ápr. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
08:34! Legalább egy jó csaj vagy? Mert akkor elmegyek amerre jársz és megnézlek meztelenül az utcán.
2011. ápr. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Én általában farmerban, vagy szövetnadrágban járok, de annyira örültem, hogy itt a tavasz, szép az idő, végre lehet szoknyában is lenni!!!! Erre elromlott az idő! :((

Különben ilyenkor már gyakran veszek fel szoknyát, vagy térdig érő nadrágot.

2011. ápr. 29. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ilyenkor már csak estére veszek fel egy blézert.
2011. ápr. 29. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 kisnita ***** válasza:

A párom fagyos, ő hord még ilyenkor bőrkabátot meg nem rég vett magának egy vászon kabit is. Én már pulcsiban is rosszul vagyok!!!! Mondjuk ő kora reggel jár el itthonról, akkor még nincs 20 fok, hazafelé már meleg van neki, de nem veszi le, lusta cipelni inkább beleizzad. :S

Én itthon szabadidő nacit hordok hosszú ujjú pólóval, sport cipővel vagy halász farmert, vékonyabb pamut nacit, ujjatlan felsővel, esetleg egy rövid blézerrel, topánkával. Vagy tunika és cica naci magassarkú vagy topánka. Attól függ milyen kedvem van. Falun lakunk, de nem vagyok slampos egyáltalán, ha csak a boltba ugrunk le a gyerekkel akkor is normálisan felöltözöm nem pizsamában megyek. Szeretek ápolt lenni attól, hogy anyuka vagyok még nő maradtam ugyanúgy.

Így este felé már van, hogy csak egy szál pólóban meg bugyiban vagyok, főleg az emeleti szobában mert itt sokkal melegebb van mint lent.

Ha a városba megyek és kicsit hűvösebb van akkor sem veszek már kabátot, inkább csak blézert. Zoknit is egyre ritkábban veszek fel (csak sport cipőbe hordom) már alig vártam, hogy lehessen zokni nélkül járni, felvehetem a sarumat is:)

2011. ápr. 29. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

hordok, mert reggel, és este hideg van. meg nap közben is fázom, ha nem süt a nap. de nem csak a kabát a jó megoldás, a blézer is tökéletes :)

szoknyát még nem vettem fel, de már nagyon várom <3

2011. ápr. 30. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én farmert hordok, ha jó idő van egy hosszúujjú/póló + pulcsi elég, ha esik vagy hidegebb van, felveszem a vékony, tavaszi szövetkabátomat. 17/L
2011. máj. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!