Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ki gondolja még úgy rajtam...

Ki gondolja még úgy rajtam kívül, hogy a csajok cicanagrágra való ráállása a XXI. század legnagyobb ötlete?

Figyelt kérdés

Még a kevésbé csinos lányokat is megszépíti, mert lecsekkolást deréktól lefelé kezded.

;)


2011. ápr. 29. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem sokan.
2011. ápr. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Azert ez igy tulzas. Meg mondjuk egy debellan nem is all tul jol. De akinek szep vekony labai vannak, azon tenyleg jo.
2011. ápr. 29. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
akinek jó alakja van azon jól áll. de pl a nagyon nagyon vékony csajsziknak vagy a duciknak nem jó
2011. ápr. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem pont gáz, hogy mindenki felveszi csak mert divat, azok is akiknek baromira nem áll jól, mert egy cicanadrág ami aztán mindent megmutat csak olyanon áll jól akinek makulátlan az alakja hiszen nagyon kihozza a zsírpárnát meg a zörgő csontokat is.
2011. ápr. 29. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Azért a 100 kg-os lányoknak nem ajánlom..

de egyébként tényleg jól néz ki .:)

2012. márc. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!