Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Esküvőre mit vennél fel...

Esküvőre mit vennél fel vendégként (már anyuka vagyok,28 éves)?

Figyelt kérdés
A férjem tesójáék esküvője lesz júliusban, a kislányom koszorúslány lesz. Én is néztem a koszorúslány ruhák között, van ami nekem is tetszene, de nem vagyok koszorúslány, nem akarok hülyén mutatni. 59 kg, 168cm mit vennétek fel a helyemben (ha lehet linkeljetek fotót...) ? (Nem puccos hely, de azért a vendégsereg jómódú) Mélyen dekoltált nem áll jól nekem. Ja és a 2 gyerekünk is ott lesz, tahát hajolgatni is kell. köszi!!!
2011. máj. 5. 08:55
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ezek csinosak, de mégsem te leszel velük ott a fő látványosság. A gyerkőcökhoz nem tudom, hogy jó lesz-e :)

[link]

[link]

[link]

2011. máj. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
A második kép nagyonjó...
2011. máj. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi amiket küldtél, én is hasonló stílusra gondoltam, a második a favorit nekem is :) kölcsönzés helyett inkább venni szeretnék, 2 lagzi is lesz a nyáron (és mázlim hogy a vendégsereg totál más a kettőn)

még szívesen fogadot linket, lehet akár új vagy szép de használt is.

2011. máj. 9. 09:53
 4/4 A kérdező kommentje:

[link]


ezt hány éveseknek "való" ?

2011. máj. 9. 10:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!