Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sárkány center, vagy Ázsia...

Sárkány center, vagy Ázsia center a jobb, olcsóbb?

Figyelt kérdés
2011. máj. 5. 10:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%
Az a jobb, amelyik közelebb van a lakóhelyedhez. Árban, választékban tök egyforma.
2011. máj. 5. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
24%
Sztem mindkettő drága, az összes üzlet egy kaptafa, és amióta elterjedt 1-2 hír, én nem is járok oda.
2011. máj. 5. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Őszintén szólva, én sem javasolnám, hogy bármelyikbe elmenj... nem csak a "pletykák" miatt.
2011. máj. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
milyen hírek? :D
2011. máj. 5. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
2011. máj. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
49%
elég gáz, hogy valaki ilyet terjeszt, de még gázabb az, aki beveszi :D Kínában talán van ilyen, de Budapesten... ugyanmár...
2011. máj. 5. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat...az ázsiában már többször voltam, háét hasonlót sem zapasztaltam, még csak furcsán se néztek rám....csak az érdekelt volna h a sárkány center milyen...bár ez nem nagyon derült ki...

egyébként én ezt a hírt egy gyöngyösi kínai üzletbe hallottam....szal kamuuu az összes...

2011. máj. 5. 13:57
 8/14 anonim ***** válasza:
64%

Ja, és egy facebook-os körlevél az alapja... na mennyire biztos forrás? És rövid idő alatt olyan rémtörténeteket hoztak ki belőle, hogy én már csak nevetni tudok, de főleg azon, hogy még el is hiszik.


Persze, csapóajtó a vécé alatt... ugyanmár. Megnézném a kivitelezést. Kicsi kinaikak nekiállnak csatornákat, meg folyósokat ásni a föld alatt. Meg lekopasztott nők. És eladták a hajukat felvarrásra?? Occó catos haj, vagy mi?


Szégyen, hogy még be is veszik egyesek.

2011. máj. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
52%
De hogy válaszoljak a kérdésedre is. A sákrány center olyan mint egy nagy-nagy fedett piac. Sok pici üzlet egymás után, de szinte mindhol ugyanaz a kínálat. Semmi extra, de biztos megtalálod azt a mit keresel. Árban ugyanaz mindkettő, próbálj alkudni, és olcsóbb lesz. :-)
2011. máj. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
67%
vagy: próbálj alkudni és egy vesével kevesebb :D:D:D najó, vicc volt, de elég furi, hogy mindenkinek csak az ismerősének az ismerősével történnek ilyenek...
2011. máj. 5. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!