Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhát ajánlanátok az...

Milyen ruhát ajánlanátok az egyik jó barátnőm esküvőjére?

Figyelt kérdés

Túl a fősulin egyik barátnőm férjhez megy a nyáron és szeretnék valami nagyon szépet felvenni majd. Tudnátok nekem linkelni olyan ruháról képet ami szép, csinos lennék benne és az ára is elfogadható (10ezer alatt)?

Testalkatomról: viszonylag magas vagyok, 172 cm és pici(tényleg) súlyfeleslegem van.

Nem szeretnék túl feltűnőt, rivalkodót, sem (egyszínű) feketét vagy fehéret.

Előre is köszönöm!

L/23


2011. máj. 6. 13:51
 1/8 anonim ***** válasza:

Ez szerintem tökéletes lenne, de még van pár az oldalon.

[link]

2011. máj. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt már magam is néztem.:) Melyik színt javasolnád?
2011. máj. 6. 14:06
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem szekálásból írom:

De fehéret és fekete ruhát nem illik az esküvőre felvenni.

Fehéret azért nem, mert a menyasszony színe. Persze, egyeztess vele, hogy nem bánja-e, ha te is egész nap fehérben pompázol ?! Nem hinném, hogy gondja lenne, de udvariasság szempontjából nem hátrány megérdeklődni, nehogy az esküvőn érje a 'frász'.

Fekete meg egyértelműen a gyászolás, a halál színe. Mivel fiatal vagy, így a korodból kiindulóan sem lenne egy TOP10-es választás. Az öregebbek természetesen viselik ezt a színt ilyen alkalmakkor, de ők a 'megszokás' hatalmával élnek. Plusz! Gondolj bele abba is, hogy nyáron nem +20 fok van manapság, hanem közel 38-40 fok.

Egy vidám nyári színű - akár több, kevert színű - ruhát is fellehet venni, ami kissé lenge és és szellőzik is, tehát nem sülsz bele. Tavaly pl. divatban volt egy nyári ruha, már nem emlékszem mi volt a neve. A fazonja tipikusan 'A' vonalú volt. Magasságodhoz és a kis súlyfeleslegedhez szerintem jól menne.

Mint írtad nem akarsz kihívót, nem is szabad. Ez a nap a barátnődről és a párjáról fog szólni, nem pedig a násznépről.


Nézz szét ruhakölcsönzőkbe is. Jó áron lehet ruhát találni ilyen alkalmakra.

Remélem azért tudtam segíteni.

2011. máj. 6. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó épp azt írta hogy nem szeretne feketét vagy fehéret. "sem (egyszínű) feketét vagy fehéret"!!

Kedves kérdező!

A képen lévő ruha is nagyon jó akár olyan ezüst színben is,de lehetne lila vagy pink.

2011. máj. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Itt van egy 2008-as cikk, ugyan nem mai, de ezek a rucik is baromi jók. Elegánsak és csinik.


[link]


Nem tudom, hogy Pesti vagy-e, de nézz körbe a Plázákba vagy az Ázsia Centerbe. Az utóbbiba van egy bolt az első emeleten, közvetlen a játékbolt mellett. Ott szoktak ilyen típusú ruhák lenni. És, jó árban.

2011. máj. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Bocs-bocs. Félre olvastam. :]
2011. máj. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Az ilyen teljesen jól néz ki!

[link]

23.L

2011. máj. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Utolsónak:

Hogyan lehet egy női kosztüm uniszex??? Egyébként nem kosztümre gondoltam, hanem valami szép kis koktélruhára.

2011. máj. 6. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!