Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pasik szeretik ezeket az...

Pasik szeretik ezeket az öltözékeket egy lányon?

Figyelt kérdés
pl.: csokibarna selymes kombidressz, franciabugyi, csipkés top, mai hátul kapcsos, elöl merevítős mint a melltartó, csak hosszú mint a top, tanga csipkés, elöl fűzős, esetleg ami láncos, (rózsaszín, fekete, csillogó és zöld, fekete-piros, fekete-lila párosítás) popsin feszülő trapéz farmer naci, csípőnaci, ami rozsda színű és bálsony-farmerből van összevarrva, divatos de nem márkás tornacipő, fűzős cipzáros elegáns bakancs (nem gumicsizma) sportcipő, szal minden szandál meg cipő csak nem tűsarok és hegyes orr, valamint elegáns topok ...horgolt, lecsatolható ujjú kézfejdíszes felső, csatos egy vállú top, izomtrikó, amiből kilátszik a lapocka tetkó, rövid top rövid szoknyával, terep szinű szoknya, farmer szoknya virághímzéssel, pánt nélküli lila top glitterekkel, bordós barnás fűző ugyanolyan szoknyával, váll kilátszós kreppes felső, hosszú felső, ami olyan mint egy szoknya, vagy tunika, vagy baby doll és alá naci, fehér nyakba akasztós szoknya, szivacsos mell résszel gumis derékkal és fekete virágmintákkal, baseball sapi, vagy fejbehúzós sapi maiben olyan a csaj mint egy manó, motoros bőrdzseki, alul gumirozott szűk szabású fekete dzseki, hosszabb testhezálló farmer dzseki, rövid felső alatta csípő alá érő test vonalát követő felső, színes, vidám színű kis blúzok amik szintén testhezállóak, nagyon rövid nacik, lapszoknya,
2011. máj. 6. 21:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
magyarul a kurv@s stílus? NEM
2011. máj. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
91%
Szerinted van olyan srác aki ezt mind elfogja olvasni? Egyáltalán végig gondolni minden egyes ruhadarabot? Max. lányok fogják felvállalva hogy lányok, vagy fiúnak mondva magukat holott írásukból egyértelmű, hogy lányok..
2011. máj. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

Erre most komoly választ vársz?

Nyilván van akinek tetszik van akinek nem. Nyilván van aki tök mindegy mit vesz fel attól még ronda marad. Meg van aki szakadt ócska ruhában is kellene a pasiknak. Nekem nem tetszik az ilyen összevissza féle öltözködés.

2011. máj. 6. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%

nem volt erőm végigolvasni... xd

17/F

2011. máj. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
77%
ez ilyen agyleszívó szöveg...
2011. máj. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 ezvan:D ***** válasza:
86%

pfff..ezt még én se tudtam végig olvasni pedig lányos lány vagyok..de ez még nekem is sooookkkkk...még jó h nőnek születtem és nem kell elviselnem a nők ilyen dumáit :D

17/L

2011. máj. 7. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%
Úristen...alig bírtam végig olvasni...és egy szót se értettem belőle...Nem érti senki se mire gondolsz -.-" Vagy írd le rendesen,vagy tegyél fel róla kép,vagy inkább fel se tedd a kérdést...
2011. máj. 7. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
69%

fúj

14/f

2011. máj. 7. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

a rövidebb dzseki az nem ku*rvás nem olyan rövid hogy kilógjon a popsi meg az egész derék

és nem magassarkút, meg combtövig érő szoknyára gondoltam

2011. máj. 7. 12:20
 10/11 A kérdező kommentje:
egy nőnek nem kell mindig csak rockeresen, vagy csak plázacicásan öltözködni, meg szerintem alkalom és időjárás függő is, szerintem az a jó ha valaki tud sportos,. elegáns és szexi is lenni, persze nem azt mondom hogy szoknyához veszek fel dzsekit vagy bakancshoz szoknyát
2011. máj. 7. 12:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!