Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 174 cm-s magassághoz mekkora...

174 cm-s magassághoz mekkora magassarkú a maximum?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 éves lány vagyok, 174 cm magas de imádom a magassarkúkat. Eddig nem nagyon hordtam, vagy ha igen max 7 cm-seket. Viszont szeretnék magasabbakat, csak félek hogy én leszek az "óriás"... De egyszerűen magabiztosabbnak, szexibbnek érzem magam magassarkúban, és szeretek abba menni (jobban, mint egy laposban).

Mit gondoltok, maximum hány cm-s magassarkút hordjak?

Köszi előre is.


2011. máj. 7. 13:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Amekkorát akarsz.

Nekem 10 centis a legnagyobb, 176 centi magas vagyok.

2011. máj. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Tényleg? Olyan jó ilyeneket olvasni! Ott állok a cipőboltokban, és látom hogy az ilyen 150 centis lányok próbálgatnak óriási magassarkúkat... én meg sose merek.

És hány éves vagy? A barátnőid magasabbak/kisebbek/egymagasak veled? :)

2011. máj. 7. 15:02
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

22:)

A barátnőim sokkal alacsonyabbak nálam, és nem is hordanak magassarkút (megy is az állandó óriás-törpézés:D). A húgom viszont 174 centi, és ő is hord 10 centi körülieket.

Én úgy vagyok vele, hogy amíg a srácok magasabbak nálam, nem érdekel a dolog, meg hát ha egyszer ebben érzem jól magam:)

2011. máj. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szerintem is akármilyet felhúzhatsz,nem fog "zavarni" másokat. én is 173 centi vagyok de nekem van 11 centis sarkú cipőm is. nyújtja a lábakat,és igen,nőiesebb sokkal mint a lapostalp.

ajánlom az egybetalpú cipőket (idén nagyon divatosak a gyékénytalpú szandik),ezeknél nem is feltűnő hogy magassarkúba vagy,hiszen még csak nem is kopog,kényelmes,és könnyű is bennük járni :)

2011. máj. 7. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!