Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen öltözködéssel tudnám...

Milyen öltözködéssel tudnám kicsit optikailag húsosabbnak mutatni magam?

Figyelt kérdés
Elég vékony vagyok és a nyár a legrosszabb mert félek levetkőzni a vékonyság miatt.Plusz még alacsony is vagyok.Milyen szoknya hossz és szin és felsők amikkel kisség csalhatok, hogy magasabbnak és teltebbnek lássanak.( egyedül a melleimmel vagyok megelégedve)
2011. máj. 12. 14:02
 1/5 anonim ***** válasza:

én is ugyan ilyen cipőben járok szerintem semmiképp ne vegyél fel fekete nadrágot cica nacit mert az még soványabbá tesznek a titkom 2 dologból áll 1, az h barna vagyok nyáron így nem olyan feltűnő h olyan vékony hidd el mintha hófehér lenne és rikítana a másik h ruhákat hordj saruval :) olyan ruhákra gondolok ami kicsit tunikásabb és leér a térdedig:) és olyan sarut ami feljön a bokádig ez most így lehet nem tudod elképzelni, de hidd el optikailag nagyít ezek a tunikás ruhák nagyon szexin mutatnak vékony nőkön mert felül feszes kiemeli a cicit alul meg bőbb és csinál benne popsit meg combot:) nagyon szeretem és legfőképpen iszonyat kényelmes és nagyon nőies is tud lenni persze attól függ h ki viseli :)

további szép napot:)

2011. máj. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi :) És mondjuk farmerszoknyában, hordhatok comb középig érő minit??
2011. máj. 12. 14:12
 3/5 anonim ***** válasza:

Na tessék:

[link]


Minden, ami másoknak tilos, rajtatok mutat jól. :)

Leggingsből most lehet kapni virágos meg egyéb mintásokat, az csak a nagyon-nagyon vékony virgácsokon mutat jól.

Az overálok közül is sok kövérít, pedig nagyon kényelmes, és idén is divatosnak számít.

A földig érő maxiruha is jó, ha aprómintás, különben a nagy minta összenyom.

A buggyos térdig érő háremnacikat is ilyen alkatra találták ki, mivel eléggé szélesít.


Ami másnak tilos, az jöhet: buggyos ujjal, vállak, oldalzsebek, redőzött derekú (rakottszoknya) alsók, és bokáig érő saruk, szandálok, tornacipők.


Most amúgy is mindenki lehetetlenül vékony akar lenni. Fel a fejjel, ki a mellel, és tojjátok le, hogy ki mi gondol! Többen fognak irigyelni ezzel az alakkal, mint hinnétek. :)

2011. máj. 12. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

a tunikás sarus voltam találtam linkeket:) is

[link]

valami hasonló sarura gondoltam ami így fentebb van:) bár ez nem a legszebb darab esetleg ha ez bejön ez is tudja nagyítani a lábad bár ezek a fajta saruk nem igazán tetszenek de neked hátha:)

[link]


a tunika meg vmi hasonló tudom h ez nem mindennapi viselet

[link]


[link]


[link]

2011. máj. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi minenkinek :)
2011. máj. 12. 14:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!