Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy lehetne az ilyen alakon...

Hogy lehetne az ilyen alakon öltözködéssel javítani?

Figyelt kérdés
Általában meg vagyok elégedve magammal, M-es méret vagyok. Csak sajnos eléggé körte alkat, és a derekam se valami vékony. Csípőm 99cm, derekam 75cm, mellem 92cm. Sportolok úgyhogy feszes vagyok, fogyni nem akarok, mert akkor eltűnnek a melleim. Szóval hogy/milyen ruhákkal hozhatnám ki magamból így a legjobbat?:) 19/L
2011. szept. 7. 12:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Derekadat emeld ki övvel, meg olyan ruhákkal, alul sötétebb, csipőt takaró ruhák, szoknyák (A vonalú). Fölülre pedig vegyél fodrosat, szélesebb vállút. Rajzolj le egy körte alakot egy papírra (mint embert), és nézd meg, hogy mit kell tenni azért, hogy homokóra legyen. Ez esetben ugye a szél a körte felső, keskenyebb részének "nagyítás" (pl csónaknyakú felső is jó, tényleg puffosabb, ráncolt pólóujj, fodrok), alul pedig sötét színek. Derekat pedig lehet "csinálni", övvel, karcsúsított zakókkal.
2011. szept. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon szerencsés alkat vagy mert nagyon nőies. Nem akarnám leplezni mert hiba volna rejtegetned magad. Kim Kardashian öltözködését javaslom, Ő is ilyesmi alkat.


[link]

[link]

[link]

2011. szept. 7. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a tippeket:) én néha nagyon nem érzem szerencsésnek, de hát 'ilyen lapokat kaptam':))
2011. szept. 7. 16:35
 4/7 anonim ***** válasza:
amit előzők írtak az tökjó, csak annyit hogy sztem azt a rózsaszín ruhát ami ez első kim kardashianos képen van, azt azért sztem ne vedd fel. mert képen jól néz ki, de élőben szerintem azért túúl nagynak tűnne benne a segged :D
2011. szept. 7. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem jól nézhetsz ki, tényleg kár lenne takargatni, örülj a széles csípőnek (nekem nem az:-(( )
2011. szept. 7. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:D:D nem gondoltam, hogy valaki pont hogy szeretne széles csípőt, neked legalább nem horror minden nadrág vétel:))
2011. szept. 8. 10:47
 7/7 anonim ***** válasza:
De igen, mert a s*ggemnél 2 hordás után eláll:-S
2011. szept. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!