Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A 13 éves lányom magassarkú...

A 13 éves lányom magassarkú cipőt szeretne venni szerintetek nem túl korai?

Figyelt kérdés
Ő azt mondja az osztályában mindenkinek van csak neki nincs
2011. máj. 12. 21:15
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
És ha mindenkinek kék lesz a haja akkor neki is?Szerintem nem való neki, én túléltem nélküle is.Majd egyszer megköszönni.
2011. máj. 12. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
13 évesen nekem is volt egy 5-6r centis magassarkúm :) Amennyire akartam, olyan keveset is hordtam. Láttam én is másokon és mikor már megvolt, akkor nem is tetszett már. Irigyeltem őket és rájöttem, hogy kényelmetlen. Én vennék neki egyet (nem magas sarokkal) és majd eldönti, hogy tényleg olyan jó dolog-e vagy sem.
2011. máj. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Ugyan, dehogy! Egyszer el kell kezdeni!
2011. máj. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
53%
szerintem korai de 14 évesen már nem
2011. máj. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Vérszomjas pandamaci ***** válasza:
100%

Attól függ hogy néz ki. A gyerek és a cipő is. Ha még olyan kislányos forma a lányod, akkor olyan idétlenül néznek ki benne, mint amikor a 8 éves lányom kikeni magát rúzzsal. Ha nőiesebb már az alkata, a magassarkú cipő pedig nem durván magas, hanem szép, visszafogott, a lányod tud is benne járni (olyan idétlen, amikor csetlenek-botlanak benne a nők) akkor alkalomszerűen viselhetné.

Viszont állandóan nem, mutasd meg neki a neten Victoria Beckham lábfejét.

2011. máj. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szerintem nem korai, persze nem akármilyet vennék neki.

Igaz nekem csak 3,5 éves a lányom, de már most bizonyos dolgokat szabad. Pl. halványrózsaszín körömlakk van neki is gyerek szájfénye vagy az én világosabbamat magára keni, vagy saját parfümje...


Azt gondolom mindent lehet a megfelelő fazonban.


Pl egy törepesarkú cipő vagy egy telitalpú jó választás.

Már csak azért is vennék, hogy ne siránkozzon érte.

Mindenki átérzi, hogy mennyire rossz ha valamit nem kaphat meg (pedig megkaphatná) főleg ebben a korban amikor a barátok véleménye nagyon sokat nyom...


Pár darab amit személy szerint megvennék a 13 éves lányomnak (Ha 13 éves lenne :)):


[link]


[link]


[link]


26, L

2011. máj. 13. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Korai, tönkreteszi a gerincét, a tartását, amit megengednék: törpesarkú cipő, amit az előző válaszoló linkelt rózsaszín cipő, aminek kis sarka van, az még belefér. De annál magasabban egy általános iskolás röhejesen fest.
2011. máj. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%
Én 13 éves vagyok, lány. Anyukámtól kaptam magassarkút (Kb6 cm-s sarka van de nagyon szép és visszafogott) még a névnapomra, de már előtte is volt egy (kb 4 centis magas). Tudok bennük járni, mind2-őt hordom de nem mindennap. Vannak tornacipőim is. Ha nem szeretnéd hogy a lányod tornacsukában jelenjen meg egy ünnepségen, mert nem voltál hajlandó venni neki egy rohadvány magassarkút, akkor legyél felkészült bármilyen alkalomra. Nekem sok féle cipőm, van mert anyukám gondolt előre, és mert ő is imádja a cipőket.
2011. máj. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%
Ugyan! Már hatévesek is hordanak magassarkút. Egy-két centi... megfigyelhető a gyerekcipőknél. Egy 13 éves nyugodtan hordhat magassarkút, itt kezdődik a nagylyánykorszak is :)
2011. máj. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
71%
Egyáltalán nem már a sokkal kisebbeknek is van. Én is 13 éves vagyok és lány. kb egy éve kaptam egy olyan 5-6 centis magassarkú cipőt de már előtte is volt egy kb 3 centis sarkú. hordom is őket. Ha érdekel nem kihívó mind a kettő telitalpú és az osztályba tényleg van minden lánynak. Persze nem minden nap azokba flangálok van azon kívül tornacipőm és lapos sarkú cipőm is. Nekem nem olyan maradi anyukám van hogy nem engedi hogy 13 évesen ne legyen egy magassarkúm. És totálisan egyetértek az előttem írt lánnyal,hogy ne csodálkozz ha a lányod ez után tornacipőbe megy egy ünnepre mert nem voltál hajlndó egyetlen egy darab nyavajás magassarkút megvenni neki. Ami hozzátéve nem egy eget verő összeg.
2012. ápr. 9. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!