Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk! Melyik ruhadarabok...

Fiúk! Melyik ruhadarabok tettszenek nektek a 12-14 éves lányokon?

Figyelt kérdés
Melyikek tettszenek az ilyen korú lányokon? És melyikek nem? Írjatok fiúk pls.
2011. máj. 13. 08:29
 1/9 anonim ***** válasza:
28%
pelenka
2011. máj. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%

én szeretem a magasarkú papucsokat, de csak, ha tud benne járni.

Pár osztálytársnőmön most az van, de páran botladoznak, szal úgy nem olyan jó.

13/F

2011. máj. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%

aztmondja osztálytársnőmön :D


már az oviba is így hívják a csoporttársakat?

2011. máj. 13. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

kis szandál rózsaszín virágos zoknival, mackónadrág, akkor micimackós poló és copfos haj. ha igazi nő akarsz lenni 18-20 éves korodra :D

DE komolyabban 10 cm-is magassarkú! amiben még járni sem tudsz meg még nem is szabadna, de az a legjobb, akkor ilyen cicanadrág, polóba valami nagyon kivágottat amibe kint vannak a melleid, a hajad meg legyen vasalva, festve, meg tupírozva minden ja és a sminket se felejtsd :)

2011. máj. 13. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
94%

20/N:


adhatnátok szegénynek értelmes válaszokat!

én még emlékszem 12-14 éves koromra amikor a legtöbb fiú még bionicle-lego figurákkal harcolt de mi lányok már tetszeni akartunk fiúknak


szerintem a lényeg h bár az ugyanolyan korú fiúk még nem úgy gondolkodnak, akkor se akarj sokkal idősebbeknek tetszeni, mert ők már olyasmire hajtanak amire te még nem vagy kész


szal szerintem a lényeg csak annyi h:


1. ne hordj olyan mini szoknyát - bármi szépek is a lábaid - amikből véletlenül is kilátszódhat a bugyid (mert sok a pedofil is)


2. ne hordj túl mélyen dekoltált felsőket - zavarba ejtő tud lenni ha egy kislány kiteszi a fejlődő melleit


3. ha vannak melleid hordj melltartót (vannak tök kis méretben is)


4. és ha nagyon szimpatikus akarsz lenni mégis a fiúk szemében felejtsd el a HighScoolMusical-es cuccokat

2011. máj. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
69%

Semmilyen ruhadarab nem tetszik az ilyen korú lányokon:)


Pedobear

2011. máj. 13. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

amit nagyon nem bírok az a balerina cipő főleg nem hosszú nadrággal, az idiótán néz ki...

ami meg tetszik az a trikó ami feszül mindenhol és hátul meg középen van csak egy csík és kilátszanak a lapockarészek is, de ahoz jó hátadnak kell hogy legyen.

jaés a p!csanadrágot is nagyon bírom:PxD:$

14/f

2011. máj. 13. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

64%

Te talán 13 évesen még óvodába jártál?


Kérdező:

Bármi, ami nem tömegcikk, vagy más ruhadarabokkal együtt egyedinek hat...

Imádom az alteres öltözködést, pl. nerd szemüveg nagy fétis.. hehe..

Tornacsuka, csőnadrág mellé valami kötött pulcsi, vagy valami eredeti mintás felső (de pl. az ilyen csőrikés meg micimackós pólóktól kiráz a hideg..), kötött pulcsi, esetleg valami színes arabkendő ( vagy hogy mondják.. :D )


Mondjuk ez nekem inkább a 14-20éves korig tetszik, a 12-13 éveseknek nem állna túl jól ( sőt lehet hogy a 14 is "kevés" hozzá.. )


Haj meg: göndör hajat imádom, esetleg a rövidebb fazonokat ( azért ne legyen fiús.. ), és a minél extrémebb színeket a hajban. ( kék, zöld, piros, sárga stb. )


Kiegészítők: fejhallgató, kalap, nerd szemüveg, nyalóka ( eheh.. aztán vigyázni az alakodra ), sok karkötő... légy kreatív.


Naés persze tartsd be az alapvető öltözködési dolgokat, amiket illik tudni pl. [a táska, az öv, és a cipő színe/mintája egyezzen meg] stb...



De a legfontosabb, hogy az öltözködésed mindig a TE jellemedet tükrözze, ne a divatot kövesd.. ha valami tetszik a divatból, azt nyugodtan vedd át azért, de ne légy már te is ilyen deszkásgürl vagy bőrdzseki-leopárdminta-rózsaszín-magassarkú kombós csaj...


Amiket én leírtam, azok az én szememben ideális öltözködést tükrözik... ezeket mint ötleteket olvasd, ne mint Szentírást.. :D



14f

2011. máj. 13. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Az értelmes válaszokat köszönöm =) Főleg a 20/N-t és az utolsó 14/F-et.
2011. máj. 13. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!