Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire fontos manapság a...

Mennyire fontos manapság a márkás ruha a nőknek a társkeresésnél?

Figyelt kérdés
Nem elég az ja izlésesen divatosan öltözködöm mindenképp márkás ruhákat kell vennem?
2011. máj. 19. 05:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Senkinek nem kötelező márkás ruhát vennie, nem ezen múlik, hogy megtalálod-e a párod vagy sem! Akit nem vet fel a pénz, az is költse azt a keveset is drága ruhákra? Ha már nem Gucci ruhákban jár az ember akkor nem kell senkinek? Ez hülyeség. Ilyeneken ne is rágódj.
2011. máj. 19. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Én is így gondoltam köszi a választ.
2011. máj. 19. 06:27
 3/7 anonim ***** válasza:
Isten mencs!!Még mindíg és ezután sem a ruha teszi az embert, akinél meg így van, az meg normális kapcsolatot nem érdemel!!!
2011. máj. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
41%

Hát én sosem a ruhát nézem, hanem az alakot, és próbálom elképzelni milyen lehet ruha nélkül ;)


A ruha a nőnek akkor áll jól ha


- keveset takar

- mindenhol feszül


:P

2011. máj. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem elég kevés márkás ruhám van,inkább veszek több olcsóbbat:),de sosem akadt gondom a párkereséssel.
2011. máj. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem nincs párom, soha nem is volt, de nem hiszem, hogy azért, mert nem márkásak a ruháim. :D Az eddigi legdrágább darabom egy csizmám volt, 11 ezer forintért.
2011. máj. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Én is így gondoltam jó normális értékitéletű emberek véleményét olvasni.

2011. máj. 21. 09:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!