Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fiúk. Milyen ruha izgató...

Fiúk. Milyen ruha izgató számotokra? Képet.

Figyelt kérdés
2011. nov. 5. 18:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan lányon van, akit szeretek, akkor akármilyen.
2011. nov. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

^ Ez egy tipikusan hülye válasz. Nagyon jól esik hallani, szó se róla, de valahogyan el kell jutni odáig, hogy megszeress, ez pedig manapság nem olyan hű de nagyon egyszerű. Persze aláírom, hogy a kérdés is hülyeség, mert az, hogy neked izgató valami, nem jelenti, hogy a kérdező kiszemeltjének is az lesz.


És ez a válasz is tipikusan hülye válasz, mert nem a kérdésre válaszol, ráadásul lány vagyok, szóval ennyit erről. Bocs, hogy belepofáztam :)

2011. nov. 5. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ASD xD Én lány vagyok,de azt vettem észre,hogyha miniszoknyában vagyok sokkal jobban megbámulnak mintha sima csőnaciba. Ugyanígy a cicanacival xD
2011. nov. 5. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
utolsó válaszólónak. ugyan így vagyok ezzel én is. :D
2011. nov. 5. 20:51
 5/10 anonim ***** válasza:

Valóban izgatóak a miniszoknyák, meg azok a pitsanadrágok, de azokról csak a szex jut eszembe, nem érdekel a fenekén kívül semmi más, a feje meg a személyisége pláne nem.


Én speciel az elegáns Nöket imádom, kosztümben, meg hosszabb szoknyában...... vagy mifene és inkább a tekintetükkel hassanak Rám izgatóan.

2011. nov. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
18%

[link]

[link]

[link]

[link]


Ezek legalább nőiesek, nem ócska divatszarok.

2011. nov. 5. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
utolsó xd bár bocsi de az a bakancs hol nőies? én meg se néznék egy olyan csajt...
2011. nov. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hagyd már:D valakinek még ez is nőies :DD
2011. nov. 6. 14:07
 9/10 anonim ***** válasza:

Azért ő ( [link] ) előbb nő, mint ez a valami ( [link] ).


18/f

2011. nov. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem a testhez álló stílus jön be,imádom amikor a párom cicanadrágot vesz fel, meg van egy bodyja(fehérnemü)sajna azt ritkán veszi fel.
2011. nov. 11. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!