Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol találok 46-47-es méretben...

Hol találok 46-47-es méretben rendes olcsó kínai tornacipőt?

Figyelt kérdés

Végigjártam már 4-5 kínait, de mindenhol csak törpelábúakra mérnek, már 43-44 is alig akad. Nekem meg 46-47 a lábam.

Amúgy mászni meg bringázáshoz kell, azért is kell, hogy ócó legyen.


2011. máj. 20. 08:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Debrecenben az Ázsia centerben.
2011. máj. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

rendes?olcsó?kínai?

Hát valahogy ez a 3 nem illik össze.

1.redes cipő nincs a kínaiba

2.olcsón rendes cipőt?Ha normális cipőre szeretnél kiadni pénzt nem találsz olcsón.


Ne kínaiba vegyél.Newyorkerbe és más üzletekbe találsz normális cipőt bár nem 500Ft-ér e 1500-2000Ft-ér vannak!

2011. máj. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem a New Yorker-es tornacipőm hamarabb szétjött, mint a kínai... A kínaison van egy pici lyuk, az egyiken. A New Yorkeres-ről lejött az egész szalag vagy mi a fene, ami a talpánál van, mindkettőről.. Úgyhogy igazából mindegy, hogy New Yorkerben vagy kínaiban veszel. :D Egyébként józsefvárosi piacon próbáltad már?
2011. máj. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Öhhöm hát nekem nincsenek tapasztalataim a newyorkeres tornacipőkröl szoval nem is konkrétan a newyorkerre gondoltam.Csak egy példa volt.Amugy a Humanicba jok a tornacipők.
2011. máj. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Úgy értettem a rendeset, hogy olyan IGAZI kínai, mint régen amikor gyerek voltam és tesiórára vettünk cipőt. Persze ha van olcsón máshol az is jó, csak a 2000 az már sok nekem. Nem utcára tervezem hordani őket, hanem konkrétan tornacipőként, testmozgáshoz.
2011. máj. 24. 19:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Hát olyat találsz 500Ft-ér is de a méret az tényleg kicsit necces:S járd körbe az összes boltot!!!
2011. máj. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!