Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A farmer mini még felvehető,...

A farmer mini még felvehető, vagy már nagyon nem divat?

Figyelt kérdés
2011. máj. 20. 11:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Kit érdekel, hogy mi a divat? Ha neked tetszik, hordd nyugodtan.
2011. máj. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

szerintem a farmer mini elég alapdarab szal nem fog/nem ment ki a divatból.. nekem is van és hordom is.

21/L

2011. máj. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, most megnyugodtam mert nagyon szeretem!:) Csak sokak szerint a farmer már nem divat semmilyen formában, és sosem értettem velük egyet.. a farmer szerintem is örök darab!:)
2011. máj. 20. 12:15
 4/12 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem a farmer ótvar és nem nőies, de ettől még nyugodtan felvehető, nem az én véleményem a többségé.


Az meg tuti, hogy nem ment ki a divatból, hiszen számtalan ember hordja.

2011. máj. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Annyira ótvar h farmerban néz meg a legtöbb pali.. :D Jó.. cicanaciban is.. de attól még h farmerban vagyok sokan megbámulnak, így ellenkeznék azzal a kijelentéseddel h "ótvar" és "nem nőies".:)
2011. máj. 20. 13:10
 6/12 anonim ***** válasza:
farmer.. örök divat:D
2011. máj. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

szia!


Farmer mini+legging=tuti szett :)

2011. máj. 20. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Szerintem a szép barna lábammal jobban mutat!:D De azért köszi!:D
2011. máj. 20. 14:23
 9/12 anonim ***** válasza:
A farmer mini örök divat (én mondjuk leggings-el soha nem venném fel..), a szabás divatja változik esetleg, de minden alkatnak más áll jól, hiába divat ma pl. a hagymaszoknya, ha van akin borzasztó látványt nyújt...
2011. máj. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A farmer egy örök darab,így a mini is,bár én nem igen szeretem amikor a páromon az a hagyományos farmer nadrág van,szerencsére egyre ritkábban hordja,de van olyan ami teljesen feszülős az tetszik.(go cicanaci)
2011. máj. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!