Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Converse vagy Lacoste cipőt...

Converse vagy Lacoste cipőt vegyek?

Figyelt kérdés
2011. máj. 20. 16:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!


Lacoste:)

2011. máj. 20. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szerintem Conversét mert nekem is volt Lacoste de 1 honap után ugy nézett ki mint ha min.2 éve egyfojtába hordanám

Most van egy Conversém és már vagy 1 éve hordom és még semmi baja nincs és még olcsobb is (:

14/L

2011. máj. 20. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
amelyik jobban tetszik,ne márka alapján dönts pl sokan a Con-t már gáznak tartják... lejárt az ideje
2011. máj. 20. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mindenképp Lacoste! A conversem 2 hónap után szétment
2011. máj. 20. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Converse *-* :)
2011. máj. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Most mindenki azért mondja a converset mert Lacostja nem volt!! A Converse nem jó


Alap hogy Lacost-ot vegyél

2011. máj. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 rifle02 válasza:
Egyértelműen Converse. É neddig mindig csak converse cipőket vettem már vagy 3-4 éves és még a leges-legelső is majdnem ugyanolyan mintha új lenne. Tökééletes cipők számomra.
2011. máj. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Converse cipők ténleg nagyon jók, nekem kettő van 1 évesek, és még eléggé egyben vanak, ami azért meglepő mert sajnos elég trehány vagyok, és egy hónap alatt kinyírom a cipőimet. Lacoste pár cipője nagyon tetszik, most szeretnék majd venni egyet. A Lacoste inkább felnőtesebb, szolidabb (nem minden darab) a Converse pedig ilyen lázadó típus. Szerintem minőségileg mind kettő helyén van, és nem járt le a Converse ideje, mert nap mint nap rengeteg emberen látom. Szerintem az ízlésednek megfelelőt válassz! :) 13/L
2011. jún. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Lacoste cipőm 1 éves lesz és olyan mintha őj lenne, pedig használtam rendesen. Szntem a converse gagyi...
2012. máj. 16. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!