Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerinted melyik jobb és mi a...

Szerinted melyik jobb és mi a vélemyényed a következő márkákról? Tommy hilfiger, lacoste, converse, puma, nike

Figyelt kérdés
2011. szept. 1. 17:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Tommy Hilfiger: nem volt, és nem is tetszenek a ruhái

Lacoste: nem volt, de a cipői jól néznek ki

Converse: undorító, ha fizetnének sem kellene tőlük semmi

Puma: jó ruhái, cipői vannak, a parfümjei sem rosszak, a ruhái tartósak. A 3 ismertebb sportmárka közül (Nike, Adidas, Puma) messze a legjobb

Nike: röviden szólva: sz@r, semmitérő márka cipőben és ruhában is


Az én kedvenceim: Diesel, Armani és Gas

2011. szept. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
A Lacoste cipők tök tartósak és kényelmesek.
2011. szept. 1. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
55%

T.H:nemtudom,még nemvolt ilyen márkájú cuccom

lacoste: manapság minden cigó ilyen márkájú fake cuccokat hord, meg nekem túl férfias:DD de a férfiparmüfök jóillatúak:)

converse: laza stílus, szeretem, a cipők kényelmesek,jók, a táskák úgyszint:) szeretem

puma:egészjó

nike: a cipőiket imádom*-*

2011. szept. 1. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
42%
szar, sznob, tömeg, szar, szar.
2011. szept. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
szóval magyara forditva a válaszod: nagyon szeretnék de nincs rá pénzem,tetszenek de nem engedhetem meg magamnak,tömeg cucc de én nekem még tömegcuccra se telik,jó,jó :)
2011. szept. 3. 12:59
 6/11 anonim ***** válasza:
Lacoste nagyon jó!:) többivel kapcsolatba annyira nincs tapasztalatom... Egy converse cipőm is van de egyébként tényleg elég tömeg...
2011. szept. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

t.m. nem volt még ilyesmim..de nem is hiányzik

lacoste: nem jön be

converse: a cipőkből néhány és pár táska tetszik de sztem a ruhák nagyon sz@rok...hü.lyén néznek ki

puma. nike. adidas - valahogy nem az igaziak, nekem annyira nem jönnek be a cuccok, bár van 1-2 jó nike cipő

2011. szept. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
t.h.*
2011. szept. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

lacoste cipőm van meg ingpóló és kabát. Tartósak és igényesek. Én szeretem. hasonló véleményem van a Tommy Hilfigerről. Ebből ingeim vannak és pulóverek. Puma és a nike sport márka amik még jók, de régen hordtam ilyeneket. Converse nekem nem jön be azokkal az ugyanolyan nyáron 40%-ba is hosszúszárú cipőkkel...

Amit még szeretek az: Yves Saint Laurent(ingpólók, ing, póló), Hugo Boss (ingpóló, nadrág), Levi's (nadrág, pulcsi), Ralph Lauren (ingpólók)

2012. máj. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! És neked miért fáj, ha esetleg valamelyik válaszoló nem teheti meg? És honnan veszed ezt az eszeveszett ostobaságot? Nem lehetsz valami okos, ennyi erővel...:)
2012. jún. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!