Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan öltözzek, hogy ne úgy...

Hogyan öltözzek, hogy ne úgy nézzek ki mint, egy 14 éves? Mi állna jól az alakomhoz?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok és egyszerűen semmit nem értek a divathoz. Ráadásul az alakom sem a legszerencsésebb.. 165 cm vagyok és 53 kg, ami úgy oszlik el, hogy a lábamon semmi, mintha gyufák lennének az összes többi a fenekemen a hasamon és a mellemen van.. Egyszerűen hiába veszek meg bármilyen divatos ruhát úgy nézek ki bennük,mint egy bohóc.. Milyen ruha kellene ahhoz, hogy eltakarjam a hasam és a fenekem, de egyben nőiesebbnek is tűnjek, tehát idősítsen kicsit?
2011. máj. 20. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:

valami szép kis egybe ruha:

[link]

[link]

2011. máj. 20. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, jó ötletnek tűnik..
2011. máj. 20. 18:43
 3/4 anonim ***** válasza:
első vagyok, mivel a lábaddal nincs baj, vehetnél fel farmer rövidnadrágot, egész picikét, és hozzá valami buggyosabb felsőt, tudod ami a hasadnál buggyosodik
2011. máj. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a második ruha jobb
2011. máj. 20. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!