Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy lehet ezeket leállítani?...

Hogy lehet ezeket leállítani? Miniruhás élmények. Mi a véleményetek erről a sok bunkóról? Az ember felvesz nyári ruhát és rengeteg bunkó beszólogatás van. Nem értem talán csadorban kellene lennünk?

Figyelt kérdés
Szerintem az összes öreg egyedül álló pasit kasztrálni kellene. Gusztustalan az a sok nyálcsorgató ráncos, szőrős bűdős bunkózó pofa.
2011. máj. 21. 05:15
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen.
2011. máj. 21. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
91%

hát nem tudom....én pl kulturáltan megnézem a szép nőket persze nem csadorban de semmi beszólás,nyálcsorgatás stb....


maximum a végén megjegyzem h 1 szép nő volt vagy mi ami tetszett benne...


sztem addig jó még megnéznek:)

25/f

2011. máj. 21. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 A kérdező kommentje:

"ami tetszett" Az van hogy ezt mondod meg. A többi még talán Ok, de nem vagyok arra kíváncsi hogy egy nálam 8 évvel idősebb pasi szerint jó-e a jó a seggem vagy sem, az én úgyis tudom. Ha neked meg nincs ízlésed az a te bajod.

...

2011. máj. 21. 06:28
 4/33 anonim ***** válasza:
100%
nem a csajnak mondom....és nem a "seggét" szoktam dicsérni...arc,kéz,has ...has az jó:)
2011. máj. 21. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%
tele van a világ bunkókkal és nem is lesz ez máshogy. ha kiteszed amid van akkor ne csodálkozz hogy bámulnak. egy vaddisznót se lesz soha szobatiszta, mint ahogy a tuskókból sem lesznek udvarias úriemberek.
2011. máj. 21. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:

hát ez egy ilyen világ.. de attól is függ egy nap hol mozogsz.

ha mindennap a nyugati aluljáróban jársz-kelsz megszólnak, ha más helyre mész megnéznek, esetleg normálisan bókolnak, más helyen furán néznek rád hogy húezmegmilyen ruha.

szóval attól függ hol mozogsz. de kik és hol és mit szóltak be?

2011. máj. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 A kérdező kommentje:

Budapesten és például az utcánkban van egy építkezés és a sok tahó: Azt a milyen jó ribi. És nem tudom hogy de a röntgen szemével, nem farmerban látja meg milyen jó seggem van. Csak ne kommentálná, és ne tudnám hogy nézz! Hát a aluljáróból az összes vidékivel megtömöttben meg kaptam már. És ezek vakok nem vagyok úgy öltözve min tegye K. Mutassanak képeteket neki Budapestről. Egy nem vagyok soha olyan leszakatadt. ;-D Apámat én fogtam vissza hogy a építkezésre nem menjen oda szólni. Mert felesleges. Általános megoldás kellene.

Erre mondtam hogy kasztráni kellene az ilyen bunkókat.

Általában nem nekem mondják, csak a havarjuknak esetleg idősebbek párjuknak. De ha ép nem csúcsforgalomban megyek és tíz métere sincs egy másik lány és halom a hátam mögött azért valószínű nekem szóltak be, még ha nem is tudják hogy hallom.

2011. máj. 21. 09:24
 8/33 anonim ***** válasza:
89%
Nézd Drága! Ha zavar, hogy megnéznek, vagy reagálnak a külsődre, melyet Te magad alakítasz ki tudatosan, akkor ne úgy öltözködj, hogy ilyen reakciókat válts ki vele. Nem kell csadorban járni, de lehet kevésbé dekoltált ruhát is felvenni, meg olyan szoknyát, amiből nincs kinn az afrik és így mindjárt nem fognak füttyögetni az építkezéseken.
2011. máj. 21. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%
Múltkor barátnőimmel sétáltunk a városban, ment egy csaj olyan 20-25 lehetett, miniruhába meg magassarkúba, munkások elkezdtek füttyögni neki. Erre a csaj: ,, Kutyának nézel, vagy rigó b*szta az anyádat?!" sikítottunk rajta xDDD
2011. máj. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%
hát ezen a kérdésen meg az utolsó válaszon besz@rtam!!! XDDDD
2011. máj. 21. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!