Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetk is szarul állnak a...

Szerintetk is szarul állnak a rövidnadrágok rajtam? (kép) annyira vékonynak látom magam.

Figyelt kérdés

Előnyös? vagy inkább takargassam, és háromnegyedeseket hordjak?

14L vagyok...:/

Itt a kép: [link]



[link]


2011. máj. 21. 12:29
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%
mond... te most direkt raksz ki ilyen kérdést? te nem látod hogy tökjó alakod van? mit akarsz takargatni??? ??? ???
2011. máj. 21. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem csak a nadrág fazona a furcsa.De tök jól áll...
2011. máj. 21. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
56%

Mit kéne takargatni?

Ha 80kilós setnye kád lennél akkor kéne takargatnod valamit nem így. Ráadásul 14éves kislány vagy, ne ezen járjon egész nap az eszed.

2011. máj. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Szerintem se gáz.. Nincs mit takargatnod, de hordj inkább csípőfazonúakat.
2011. máj. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Hm...szerintem is a nadrág fazonja régimódi, de ha divatosabb nacit vennél, nagyon jól állna! :)
2011. máj. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat...:/ nem direkt rakom ki, de én tisztára deszkának látom magam, és ezért kérdezem meg a ti véleményeteket, h mit gondoltok.
2011. máj. 21. 12:38
 7/15 anonim ***** válasza:

én is ilyen vagyok.tettem is fel róla kérdést h fel merjek-e venni ilyen lábakkal rövid nacit:D

meglepő volt h sokak szerint nem is pálcika a lábam.

csípő fazonút válassz mindenképp és a combrészén ne legyen extra feszülős mert az még jobban vékonyat,kicsit lazább fazonút válassz,azok jobban állnak.

2011. máj. 21. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
a nadrág itt a hibás, kicsit lazábbat veszel, pl. ilyen enyhén buggyosat, lazásat (shortot) tök jól fog állni
2011. máj. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 ívy1 ***** válasza:
egyeltalán nem vagy vékony,ez a nadrág nem jó.
2011. máj. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Kicsit tényleg túl vékony a lábad, de most ez a divat, tudod :) Ez a nadrág elég gáz, más fazonút válassz.

És barnulj le kicsit, úgy sokkal csinibb leszel.

2011. máj. 21. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!