Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Az ilyensmi rövidnadrágok...

Az ilyensmi rövidnadrágok mivel hordhatók? Kép lent. Sűrgőss!

Figyelt kérdés

[link]

ilyensmi a rövidnadrágom, csak sima fekete, és a ffelső fele a köldökömig ér, és vmi más anyag, tréning-vagy nem tudom milyen.

És ilyet láttam, hogy rövidebb ruha alá hordják.

Na most, nem tudom hogy hordhatom-e hogy simán pólóval, vagy csak hosszított felsővel, és miniruha alá?

Várom a gyors válaszokat!


2011. júl. 8. 10:12
 1/9 A kérdező kommentje:
találtam egy ugyan olyat, mint az enyém: [link] -pontosan ilyen
2011. júl. 8. 10:17
 2/9 anonim ***** válasza:
Én az ilyet edzéshez veszem föl, egy toppal... :D
2011. júl. 8. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

amire te gondolsz, h szoktad látni az a leggins, ez meg egy tréning-nadrág...

utcára sima pólóval semmiképp ne vedd fel... hosszított felsővel, miniruhával esetleg.

2011. júl. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
edzésre vedd fel.
2011. júl. 8. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

hát mondjuk én sem csak ugy az utcára gondoltam, hanem mikor a barátokkal elmegyünk egyet szabadidőre, kinti játékokhoz?

Ma lesz is ilyen program, egy sima trikóval [link] nem megy? Vagy inkább hagyjam az egészet?

2011. júl. 8. 10:46
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez inkább edzésre való nadrág, és tényleg amire te gondolsz, az leggings, annak egész más anyaga meg kinézete van, na azt szokták utcára, hosszított felsővel, de amúgy már nem csak hosszítottal, csak úgy magába normál felsővel is hordják.
2011. júl. 8. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez nem olyan karcsúsító alsónemű, mint amiket a tv-ben szoktak reklámozni? Egyébként felveheted egy sima trikóval is, csak ne olyan színűvel és mintájúval, mint amit linkeltél, mert az borzalmas.
2011. júl. 8. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

karcsusít? o.O ó, akkor nem jó, mert eleve is nagyon vékony vagyok...

Bementem a LIDL-be és ott középen voltak ilyen ruhadarabok, és ez be volt csomagolva, és a képen volt egy nőn egy ilyen nadrág, és láttam hogy S-es, gondoltam jó lesz nyáron a melegben...

2011. júl. 8. 13:21
 9/9 anonim ***** válasza:
ez biciklis nadrág!
2011. júl. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!