Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lassan itt a strand időszak...

Lassan itt a strand időszak de én mégis félek. Kicsik a melleim és nem találok jó bikinit. Valami tipp?

Figyelt kérdés

Kicsik a melleim. Na jó nem annyira mert 70/b de a szivacsos háromszög alakú bikini felsőben nagyon de nagyon kicsinek tűnnek. Szóval a kérdések a következők:

1,Ha ebben is kicsik akkor melyik bikiniben lenne nagyobb?

2, Szerintem kicsit jobban kilátszik az átlagnál a kulcs csontom(a testsúlyom normális: 167/51). És a kis melleim miatt a vállaim nagyobbnak tűnnek mint amilyennek kellene lennie. ha viszont felpolcolom a melleimet normális melltartóval már jól néznek ki. Hogyan segíthetek ezen?

3, Szőrös a hasam. :S Ma pl. egy barátnőm vette észre mikor egymás mellett ültünk. Szóval igazából ez megvilágítás és közelség kérdése. De sajnos mivel nagyon fehér a bőröm + a szőr az barna. Hát látszik. :S Borotvával semmi esetre sem távolítanám el. epilátorral nem fájna nagyon? Ki mit ajánl?

(szép alakom van, jó lábakkal, fenékkel lapos hassal. Csak azok a fránya mellek :S) 15/L


2011. máj. 21. 13:24
 1/3 anonim ***** válasza:

1.A kicsi mellekre az ilyen fajta fürdőruhák a javasoltak: [link]

2.Akkor lehet,hogy szivacsos bikinit kéne venned.

3.Szerintem gyantáztasd.Kicsit fáj,de tartós:)

2011. máj. 21. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem is szőrös a hasam,én hülye elkezdtem borotválni-.-

Kérdezgettem itt is,hogy mit lehet tenni,nem kaptam egyértelmű válaszokat.Kozmetikussal gyantáztasd,hátha gyendül a szőrzet,szőkítés stb...

Én végül a veet szőrtelenítő krémet használtam ...eddig egyszer:) Visszanő,de pár hétig nekem sima volt tőle a hasam,szóval lehet maradok ennél.

A kicsi mellekkel ne legyen gondod majd megnőnek:D

Ha nagyon zavar akkor vegyél szivacsos melltartót,ami dob rajta kicsit,csak azzal az a baj,hogy magába szívja a vizet és 1 hét mire megszárad xD

2011. máj. 21. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én régen a lábaimra használtam veetet. Azt a kék fajtát amihez volt egy kanálszerűség amivel felkenheted. De mivel pepecselős volt ezért áttértem a borotvára. Melyik fajtát használod a hasadra? :D
2011. máj. 21. 13:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!