Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ha kicsi, de kerek melleim...

Ha kicsi, de kerek melleim vannak akkor muszáj mindig felvenni melltartót? 17/L

Figyelt kérdés
2011. máj. 22. 15:51
 1/4 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem!

nyáron nyugodtan megmutathatod, hogy melltartó nélkül is milyen szép, feszes.

persze azért ne egy vékony, fehér pólóban légy!

2011. máj. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Háát attól függ. A pasik egy része biztos értékeli, csak aztán ne csodálkozz, ha... érted. :D

Nagyon feszes felsőknél azért nem mindig szereti az ember látni ahogy kiböki a szemét a mellbimbó, de van olyan felsőm, ami alá totál felesleges, meg nem is lehet venni, mélyen dekoltált a háta. xD Gondolom azt ezért direkt így szabták-varrták, ahhoz tényleg nem kell. XD

2011. máj. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

egyáltalán nem muszáj. persze ne látsszon át meg ne üssön át. akkor teljesen rendben van. (nekem közepes melleim vannak és még így is szoktam néha melltartó nélkül felvenni bizonyos ruhákat, felsőket)

21/L

2011. máj. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is kicsi, kerek a mellem. Nem hordok melltartót, soha. Imádom így, sokkal szabadabbnak érzem magam. Ráadásul a pasim megveszik érte, hogy nincs rajtam "páncél".
2011. máj. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!