Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Igaz, hogy hamis az a Converse...

Igaz, hogy hamis az a Converse, aminek nincs a jele alatt bekarikázott R betű?

Figyelt kérdés
Én úgy hallottam...
2010. márc. 24. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem tudom pontosan, hogy ez igaz-e. Szerintem a Converseben annyi minden egyedi, hogy baromi nehéz hamisítani. Már az alakja is teljesen más, mint a kínai-típusú tornacipőnek.

Én még nem láttam olyan profi hamisítványt, amiről ne lehetett volna felismerni, hogy az.

2010. márc. 24. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez nem csak a conversre igaz!Minden márka mellet ott kell lenie az r betünek.
2010. márc. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
lehet benn valami. most megnéztem (eddig fel se tűnt) de az én conversemnek(ami tuti hogy eredeti mert márkaboltba vettem) is van bekarikázott r betű
2010. márc. 27. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ha márka akkor ott kell hogy legyen, mivel a "márkavédelem" jele a bekarikázott R.

Úgyhogy lehet, de azt is rá lehet ennyi erővel hamisítani szerintem ha már... szóval :)

2010. márc. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

előző voltam

szóval ha nincs akkor az biztosan az :D

2010. márc. 27. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
remek én vettem egyet alleeban de nincs rajta r betű akkor az enyém hamisitvány?:S-.-
2010. jún. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Figyeljetek!!!

[link]


Nézzétek meg a cipőket!!! Van amelyiken van R, van amelyiken nincs!!! Pedig mindkettő a converse magyarország hivatalos oldalán található meg! Van olyan, hogy egymás alatt van olyan amin van, és olyan amin nincs... De én is úgy tudom, hogy amin van, az az igazi!!!

2010. aug. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!