Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen fürdőruha állna jól?

Milyen fürdőruha állna jól?

Figyelt kérdés
Kicsikét duci vagyok. Annyit kell elképzelni, hogy van hasam, nem nagy, de nem is annyira nagyon kicsi, szóval van, és azért látszik. Eddig mindig egyberészes fürdőruhát hordtam de anyum azt mondta, hogy ő 2 részeset hord, mert az egyberészes kövérít. Viszont 2 részeset nem akarok hordani mert látszik a hasam. Van még másfajta fürdőruha is? mármint a bikinin meg az egyberészesen kívül? Adnátok ötleteket? 14 éves vagyok. Tudom lehet egy 14 éves lánynak nem pont ezzel kéne foglalkoznia, de momentán ez a gondom, úgyhogy ne csesszetek le miatta.
2011. máj. 22. 18:54
 1/5 anonim ***** válasza:

van az a tanakini, vagy hogy hívják. Olyan a fölső része, mint egy top. Ha nincs túl nagy pocid, akkor nyugodtan hordj bikinit, viszont ha az NEKED nem kényelmes, akkor ne.

Sztem a fürdőruhák általában nem kövérítenek.

2011. máj. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mint ahogy az előttem lévő írta,neked a tankini állna jól:)

Linkelek párat:D

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. máj. 22. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

sztem meg vannak nagyon aranyos egybe részes fürdőruhák is amugy is idén divat az egybe részes fürdőruha :)

nekem nem tetszenek a tankinik:$

a legszebbek a pánt nélküli sziv alakú mellrésszel vmi ilyesmire gondolok ez nagyon csinos:)

[link]

2011. máj. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nem jó a tankini mert igy felpöndörödik a hasadon (ha télleg annyira husi vagy:)) és az egyberészes sem mert kiemeli főleg oldalról a felesleget. én a magasított derekú alsórészes fürdőrucikat ajánlom.:) :

[link] (bocsi a hosszú google linkek miatt -.- :D)

[link]

remélem tudtam segíteni.:)

2011. máj. 24. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat és a segítséget, végül két részeset vettem, anyum azt mondta sokkal jobban áll mint az egy részes, + eleve ő bátorított hogy vegyek 2 részeset amúgy én úgy gondolom, hogy nálam vannak sokkalta kövérebbek is, akik szintén 2 részeset vesznek fel, úgyhogy ennyi erővel én simán felvehetek egy olyat :D
2011. máj. 24. 17:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!