Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire tetszik ez az öltözkö...

Mennyire tetszik ez az öltözködés és miért?

2011. máj. 23. 06:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Már a csaj sem volt szimpatikus, de a ruha sem...

Nekem valahogy nem illett össze az egész

2011. máj. 23. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon gagyi. :S
2011. máj. 23. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
de mi nem tetszik benne?
2011. máj. 23. 08:02
 4/13 anonim ***** válasza:

Csak az elejébe néztem bele, piaci hatású farmer, sima műbőrdzseki, kocás ing..... mi ebben a nagy szám?

Ízléses farm,errel és egy normális cipővel még jó is lehetne.

2011. máj. 23. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Olcsó, piaci, igénytelen öltözék, semmi egyedi, semmi érdekes nincs benne. A csajról nem írok semmit, de ő még rosszabb, mint a ruha.
2011. máj. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
sztem is piaci.rádaásul jó combos,és a farmer vastagit,rajta a kövek elég gagyi.a kevesebb néha több.nekem se tetszik.
2011. máj. 23. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Hát, ez nagyon alacsony szinten van... Nem passzolnak össze a darabok, ráadásul mint írták, nagyon gagyi a hatása.
2011. máj. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Juj. Az a farmer nagyot üt (rossz értelemben). Ez a csillogós izé legfeljebb egy tízévesnek állna jól. Ráadásul kicsit sem előnyös az alakjához. Kezdve azzal, hogy szerintem alapból sem egy gazellalábú csaj, ez a nadrág nagyon erősíti, ráadásul ahogy kívülre van felhajtva a nadrág alja, még optikailag rövidíti is a lábait.

A dzsekivel meg az inggel nincs akkor nagy gond, bár ez a felhajtott gallér hát hmm...

2011. máj. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Most nézem, h még egy szív alakú farmer táska is van nála... az kicsit sem passzol semmihez.
2011. máj. 23. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nagyon tré, és ami a legszomorúbb, hogy olyan, mint itthon majd' minden második ember... :/
2011. máj. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!