Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak nkm szakad le acélbetétes...

Csak nkm szakad le acélbetétes bakancsba a lábam v másnak is? :S xD

Figyelt kérdés
Nemrég vettem 1et, de a pasim azt mta egy számmal nagyobbat kellett vna vennem. (38as a lábam, és 38as a bakancs is.) De így is vagy 2-3 centi hely van még az orrában ha felveszem de így is nyom vagy nem is tom... :S Meg nehéz :S Vagy ez normális h 1óra járkálás után leszakad benne a lábam és csillagokat látok? :S Mki így van vele? Mert kívülről tök kényelmesnek tűnik pedig :(
2011. máj. 23. 14:11
1 2
 1/11 szamóca.. ***** válasza:
100%

ha betörik rendesen kényelmes lesz.

csak fűzd át normálisan, és mászkálj benne sokat. rátörik a lábadra és jó lesz az :)

2011. máj. 23. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
ha nem kényelmes akkor mi a sz*rnak kell azt hordani..
2011. máj. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Hát őszintén szólva használtan vettem, szval be van már törve :S Csak a párom idegesit vele agyonra, h ebben örökké igy fog fájni a lábam. Remélem jobb lesz bár ennek ellenére azért ugyanúgy felveszem akk is ha fáj mert már régóta szerettem vna 1et :)
2011. máj. 23. 14:31
 4/11 anonim ***** válasza:

Az hogy be van törve az egy dolog, de az előző tulaj lábának a formáját vette fel. Kell 1 kis idő, míg a tiédhez is kényelmes lesz valamelyest. Amúgy meg igen, csöppet nehéz tud lenni, de azért nem szokott leszakadni a lábam :)

Üdv

2011. máj. 23. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
és jó szaga van a lábadnak a 40 fokban abban a cipőben? vegyél már fel basszkiii papucsot és nem fog leszakadni
2011. máj. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nekem sosem volt büdös abban a bakancsban a lábam, pedig jó pár nyári koncertet tomboltam végig benne.

Bőr cipő és pamut zokni mond neked valamit ?


Amúgy nekem sosem szakadt le a lábam benne...

2011. máj. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

nekem is így van. nemrég kaptam egyet, c.sárgában, és eléggé nehéz benne mennem :D de nekem még nem tört be, mivel ilyen melegben nem veszem fel. szóval remélem nekem is az lesz, hogy majd kényelmesebb lesz, ha betörik. én amúgy tovább bírom benne mint 1 óra .

14/L

2011. máj. 23. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 szamóca.. ***** válasza:

bakancsot ezért nem szabad ahsználtan venni:D nehezebben törik rá a lábadra, és ha vmi csámpás egyedé volt előzőleg akkor lehet hogy nem is fog rendesen :)

bár az első nekem is használt volt, és betört, úgy hogy kitartás.

2011. máj. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát kicsit nehezebb, mint a normál cipők, de azért sosem szakadt le benne a lábam, sőt szívesebben sétálok benne órákat mint tornacipőben vagy ilyesmi.

Amúgy nekem is egy számmal nagyobb van mint a lábam.

2011. máj. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem is leszakad, főleg hogy én vagyok 40kiló, semmi izmom, és úgy kell cipelnem. De legalább nem fúj el a szél xD amúgy hidd el, hogy nem kellett volna nagyobb, nekem egy számmal nagyobb, 4db taplbetét van benne, és dupla vastagzoknival jó rám úgy hogy ne kluttyogon mint egy csónak. jah, és kedves nemtudomhányadik válaszoló, nekem ezek ellenére sem szokott büdös lenni benne a lábam, még nyáron, koncert után se. (: bezzeg egy kis nudli vékony tornacsukába...
2011. máj. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!