Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » EBAY rendeléssel kapcsolatos....

EBAY rendeléssel kapcsolatos. Vélemények a vásárlásról, illetve egy nagy kérésem lenne, bővebben lent?

Figyelt kérdés
Szeretnék rendelni egy cipőt..de fogalmam sincs, hogy hogy megy.. illetve bankszámlám sincs, szüleim meg nem szivesen adnák meg. Ezért arra gondoltam, hogy ha valaki megrendelné nekem,és én kifizetném neki(mielőtt megrendelné előre utalnám a pénzt). Tudom nagy kockázat, átverhetnek...de remélem senki nem használná ki ezt.Illetve itt a cipő,amit szeretnék rendelni linkje, gondolom a végleges ár:5 168,91 Ft?! Igaz nem kell többet fizetni?
2011. máj. 23. 14:55
 1/3 A kérdező kommentje:

[link]

kihagytam:$$

2011. máj. 23. 14:55
 2/3 anonim ***** válasza:

Az ár annyi.

Amúgy meg bemész a bankba, nyitsz egy bankszámlát, a pénzedet berakod, csinálsz egy paypalt és nincs több gond. De szerintem ha a szüleid nem hajlandóak rá, akkor más se nagyon. :D (nincs paypalom, szóval...)

2011. máj. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Olyasvalakire gondoltam, aki már rendelt, illetve aktív rendelő az oldalon..:/
2011. máj. 23. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!