Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ebay rendeléssel kapcsolatos....

Ebay rendeléssel kapcsolatos. Valaki rendelt már itt, illetve véleményt is szívesen olvasok?

Figyelt kérdés

Szeretnék rendelni egy cipőt..de fogalmam sincs, hogy hogy megy.. illetve bankszámlám sincs, szüleim meg nem szivesen adnák meg. Ezért arra gondoltam, hogy ha valaki megrendelné nekem,és én kifizetném neki(mielőtt megrendelné előre utalnám a pénzt). Tudom nagy kockázat, átverhetnek...de remélem senki nem használná ki ezt.Illetve itt a cipő,amit szeretnék rendelni linkje, gondolom a végleges ár:5 168,91 Ft?! Igaz nem kell többet fizetni?

[link]


2011. máj. 22. 20:43
 1/4 anonim ***** válasza:

paypal számla kellene


ahhoz meg kell egy bankszámla


a cipő ára 11,99 font + 4,99 font a szállításra, az kb 5300 Ft


de ne is haragudj, ha annyi idős vagy, hogy a szüleidtől kell kérni pénzt, akkor ne egy ilyen sztriptíztáncosnak vagy sarki ku.rvának való kínai cipőt akarj magadnak venni...vagy minimum legyen benned annyi becsület, hogy anyuval és apuval megbeszéled

2011. máj. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Már bocsi, de ízlések és pofonok:) Nem pénzt kell kérnem, csak csupán 17 évesen még nincs bankszámlám... Mellesleg meg semmi bajuk a cipővel:))
2011. máj. 23. 14:21
 3/4 anonim ***** válasza:
majd az ortopéd orvosodnak lesz pár év múlva
2011. máj. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
gratulálooook(Y)
2011. máj. 23. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!