Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy teltebb lánynak (főleg...

Egy teltebb lánynak (főleg hason) milyen fürdőruhát javasolnátok?

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 23:44
 1/4 anonim ***** válasza:

az attól függ,mennyire telt,lehet bikini esetleg egyberészes

De ha bikini akkor előnyösebb a rövidnadrág-szerű alsó

2011. máj. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

Neked akkor a tankinik állnának jól:)

pl: [link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2011. máj. 25. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is teltebb vagyok hason - nekem az egyrészes borzalmasan áll, úgy nézek ki benne,mint egy tehén. :D

A második válaszban posztolt trikószerűségek se biztos, hogy nyerők - ha pl. szépek a melleid, miért bugyolálnád be ennyire magad? (Meg amúgy is...)

Azt vettem észre, hogy a sima fazonú, a csípőnél magasan felszabott (tehát V alakú, és a V alja a szeméremdomb, ha így érthető :) ) alsórészek karcsúsítanak, és az alhas egy részét el is tudod vele takarni, kicsit le is fogja.

A melltartórész nagyon fontos, hogy push-up legyen, rengeteget karcsúsít, és a figyelmet is eltereli :D !

2011. máj. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Eszedbe ne jusson egyrészest vagy tankinit venni, ha a hasadon van felesleg! Csak még inkább kiemelné. Trikinit sem javaslom, mert az csak modellalkatú lányokon áll jól. Bikinit vegyél mindenképp.
2011. máj. 27. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!