Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen koktélruhát javasolnáto...

Milyen koktélruhát javasolnátok lagziba?

Figyelt kérdés

Mindenképpen rövidet szeretnék, olyat, ami kb ugy combközépig ér, azok jönnek be leginkább. és talán jobban állna a testhez simuló is, szval valami ilyesmire gondoltam:


[link]


[link]


[link]


[link]


ha ti már láttatok vmi jót, vagy nagyon tetszik valami hasonló, linkeljetek nekem léccci :) nemsokára itt a lagzi és fogalmam sincs, h miben mehetnék. egyébként alacsony vagyok, 160 centi magas, de elég vékony és olyan 12 centis magassarkúban terveztem lenni :D


2011. okt. 13. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az első a legjobb. :)

De mindegyik jól néz ki, csak arra figyelj, hogy fekete, fehér és piros ne legyen.

2011. okt. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

nem ezt akarom, hanem ezt csak azért linekeltem, h ilyen testhez simuló kéne nekem.

miért, mi a baj ezzel a 3 színnel? :O pedig pont ezen a 3on gondolkodtam, esetleg még a zöldön...

2011. okt. 13. 21:19
 3/4 anonim ***** válasza:

Fekete=nem értesz egyet a házasság létrejöttével

Fehér=menyasszony színe

Piros=Menyecskeruha...ergo szintén a menyasszony színe.

Elvileg a fentiek miatt illetlenség ezen 3 szín bármelyikét hordani egy esküvőn.

2011. okt. 14. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ilyen időben, rövid szoknya? bevállalós vagy.

itt vannak pár jó darabok: [link]

2011. okt. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!