Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Barátom nem szereti a boxert...

Barátom nem szereti a boxert csak fecskét hord ami fehérnemüben nem is zavarna de strandon is abban van. Fogadjam el és égjek vagy erőltessek rá egy szörfös gatyát?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek a 20-on éves fecskés fürdőnacis fiukról?Mit tennétek a helyemben?Faggatam őt és a legnagyobb problémája az a rövid gatyóssal hogy nem szereti ha szabadon van engedve mert minden meglátszik dehát fecskénben is..Mit csináljak?
2011. máj. 25. 11:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%

Egy huszonéves, jó alakú srác inkább vegyen fel fecskét, mint a potrohos, 50-es pacákok. Sokszor nem is látni, van-e rajta gatya, úgy rálóg a hasa.


Lehet kapni olyan fürdőnadrágot, ami elég feszes, hogy ő is kényelmesen érezze magát, a szára rásimul a combjára, így semmi nem fog kikukucskálni, meg neked se ciki, hogy fecskében van.

Vegyél neki egyet, hogy egyszer próbálja ki a strandon a kedvedért, és a táskában legyen nálatok a fecskéje, ha végképp nem bírja, át tudja venni.


[link]


[link]


[link]


Azért egy ilyen fecskét el tudok nézegetni a strandon egész nap:

[link]

2011. máj. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
nem tudom nekem az efféle gatyók se jönnek úgy be,nekem nem tetszik hogy így kidudorodnak a dolgok:/ne mutogassa csak nekem a nagy farkát:Dés azt se így..
2011. máj. 25. 11:48
 3/12 anonim ***** válasza:
70%

Fogadd el. Szereted, nem?

Ha nagyon nem megy, akkor kössetek kompromisszumot, vegyen a szörfös gatya alá fecskét, az pont olyan, mintha rövidnadrágot hordana alsógatyával.

2011. máj. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
akkor csókolózz vele a strandon hogy felálljon neki és ő fogja majd cikinek érezni a fecskét:D
2011. máj. 25. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

A te barátod nem fecskét hord, hanem alsógatyát illetve férfi fürdőalsót. Nézz utána, mi az a fecske, szörnyülködj, és adj hálát az égnek, hogy a te pasid nem olyat hord.


Ha jó alakja van, akkor ez teljesen jó viselet strandra. Az meg, hogy milyen alsóneműt hord inkább a kényelem döntse el, mint a divat.

2011. máj. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
71%

Ebben az esetben gondolkodj el azon, milyen érzés lenne, ha ő kötekedne azzal, hogy te hogy nézel ki.

Azért cikinek érzed a pasidat, mert nem olyan fürdőgatya van rajta, ami neked tetszik, és látom, kompromisszumokra nem vagy hajlandó.


Mondjuk ő meg ellentmondást nem tűrően közli, hogy csak a rövid haj tetszik neki, a vállig érő se jó, csak a gyufaszál hosszú, irány a fodrász, mert így ciki vagy, ő meg nem égeti magát azzal, hogy veled megy az utcára.


Félelmetesen sekélyes és álszent pi.csa vagy, és le..om, ha megsértődsz.

Gondolom, kínosan ügyelsz arra, hogy a fürdőruhád takarja a melledet, mert azt neki akarod csak mutogatni, és undorító, ahogy elöl dudorodik, meg kifigyel a filter alóla, ha hideg a víz.


B+, anatómia. Neki pö.cse van, és látszik hogy van neki.

Addig örülj, amíg észre lehet venni szabad szemmel.

Ha neked ez a ciki, a következő pasid kívánom, hogy olyan legyen, aki a te tangádat is felvehetné, akkor se dudorodik ki neki elöl semmi.


Neked meg még a baba való, azt öltöztetheted, és nem lesz égő kivinni a strandra játszani.

2011. máj. 25. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem te lennél égő, a pasid meg lehet, hogy jobban tudja, hogy idén mi a divat a strandon, mint te.

A hosszú bermuda nadrág pont nem, ezen kívül van olyan hely, ahová ezzel be se engedik a vízbe, mert utcai viselet.


[link]

2011. máj. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
77%

valószínűleg a barátjának nincs ilyen jó alakja, mert ha így lenne, akkor az lenne a legkisebb gondja, hogy fecske van-e rajta vagy sem..szerintem nem a fecskével van gondja a hölgynek, hanem azzal, ahogy a párján áll..és ha jobbat is ki lehet belőle hozni, miért ne tehetné? nem hinném, hogy valaki ettől lesz sekélyes, hogy próbál segíteni a párjának, hogyan tudna jobban kinézni..


kérdezőnek: vidd el vásárolni, és próbáltass fel vele pár másik fazont is..nem feltétlenül szörfös gatyára gondoltam, az tényleg nem túl szép, meg inkább tizenéveseknek ajánlott de biztos meg tudtok állapodni valamiben.

2011. máj. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
egyrészt ő is rengeteg mindent kritizál megmondja mindíg ha gáz vagyok és rámerőlteti azt ami neki tetszik én ezzel szemben semmit sem erőltettem rá csak szeretném ha a legtöbbet hozzná ki magából mert nem esik jól ha rajta röhög valaki vagy ha elmegyünk haverokkal strandra és mindenki rendes fürdőgatyában van rajta kívűl..ez olyan dolog ha én egyrészes fürdőruhába mennék engem is megnéznének pedíg van ahova csak abba lehet menni..és biztos vagyok benne hogy nem engedne úgy haverok közé mert ciki..nem esik jól az embernek az ha az akit szeret és aki számára a legszebb mások szerint gáz szerintem mindenki szeretné ha a barátnőjét barátját mások is megirigyelnék szépnek látnák nem de?
2011. máj. 25. 20:38
 10/12 anonim ***** válasza:
83%
igazad van, ne hallgass a hülyeségre..hozzátok ki egymásból a legjobbat, és ha ő kritizál, Te is megteheted vele. Az építő jellegű viták, megjegyzések csak előrébb visznek Titeket. sok sikert! utolsó voltam
2011. máj. 25. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!