Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Barátom nem szereti a boxert...

Barátom nem szereti a boxert csak fecskét hord ami fehérnemüben nem is zavarna de strandon is abban van. Fogadjam el és égjek vagy erőltessek rá egy szörfös gatyát?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek a 20-on éves fecskés fürdőnacis fiukról?Mit tennétek a helyemben?Faggatam őt és a legnagyobb problémája az a rövid gatyóssal hogy nem szereti ha szabadon van engedve mert minden meglátszik dehát fecskénben is..Mit csináljak?
2011. máj. 25. 11:31
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
köszönöm:)meg a tippet is
2011. máj. 25. 20:51
 12/12 anonim ***** válasza:

én barátnőm is a bőszárú fürdőgatyókat kedveli, én megkérdeztem milenne ha hagyományosban lennék, és végül belenyugodott hogy ha nekem ez jó, akkor neki is. de továbbra is furán néz rám olyankor. viszont így nem barnultam végtelenül idiótán féllábszárig, és a szabad mozgásban sem zavart, na meg a törölköző mellett sem kellett ácsorognom fél órát hogy megszáradjak annyira hogy ha leülök/fekszek ne legyen minden csurom viz...

alsóban viszont simulós boxert hordok


szóval szerintem ha szereted eltudod fogadni ilyennek, a többiek véleménye meg ne érdekeljen ilyen téren. meg miért neked lenne égő, ha rajta van?

2012. szept. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!