Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Józsefvárosi piacon márkás...

A Józsefvárosi piacon márkás holmik is kaphatok pl:ha én most converse tornacipőt szeretnék venni akkor találnék ott? Vidéki vagyok és még nem jártam a józsefvárosi piacon! És mikor érdemes oda felmenni délelőtt v dél-után vagy az mindegy!

Figyelt kérdés
2009. márc. 15. 22:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
71%
Ott nincsenek markas cuccok, szoval minden kamu. Megeri feljonni ha markatlan kina ruhakat akarsz venni. Amugy vannak tok jo ruhak, cipok kevesbe. Inkabb delelott menj, mert 5-ig vannak nyitva de 4-kor elkezdenek pakolni.
2009. márc. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hamis cuccot mindig lehet ott kapni.
2009. márc. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is vidéki vagyok és úgy hallottam, hogy ott sok utánzat, hamis dolog van. Márkás, converse nem igen... azért nem éri meg oda felmenni. Converse cipőt vehetsz rendes üzletben is, nem annyira drága, sok helyen reális áron van.
2009. márc. 16. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Honnan tudjátok, hogy amit a márkás üzletben kínálnak, az nem olyan sz*r hamis, mint a piacon?

Csak azért, mert én konkrétan szembefutottam a józsefvárosinegy vidéki kisvárosban üzemelő márkás üzlet tulajával, aki eléggé fel volt pakolva!

2009. márc. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
77%

Szerintem simán találnál Converse tornacipőt, csak egy pillanatig se hidd el, hogy az tényleg igazi Converse. :) Egyszer vettem egy ezresért 4 "Gillette" borotvapengét (ami a boltban kb. 3800 Ft), tudtam rögtön, hogy nem igazi, de azt nem, hogy ilyen szar... kb. kétszer lehetett használni, utána tépte az arcbőrömet. :D

Később alaposan (nagyítóval) összehasonlítottam őket eredeti Gillette-pengékkel, és egy csomó apró különbséget találtam.

2009. márc. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
55%
Simán kapsz!A boltok is onnan szerzik a cuccokat!Vettem a kínain egy Niker cipőt 5-ért, és a boltban csontra ugyanaz 25...Erről ennyit!Csak meg kell válogatni,mert tényleg sok a hamis cucc!
2009. márc. 16. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Hát én is ezt mondtam, a márkás boltok 90%-a onnan szerzi be a cuccokat, csak épp rátesz 300%-os árrést! Ha már választani kell inkább veszek 5 cipőt 25 e -ért, mint csak egyet! Ígyis-úgyis pár hónap alatt tönkremegy mind a kettő!
2009. márc. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
amúgy van amelyik eredeti, csak épp lopott, vagy ilyesmi. de nagyon sok cuccon nem lehet megállapítani h kamu. bár szerintem azok lopottak. amik adidas cuccok van ott egy kettő az biztos nem kamu. vettem ott egy melegítőt 3 ezerért ami ugyanolyan a boltokban 12 ezer volt. és dettó ugynaz, ugyhogy vagy mind a kettő hamis, vagy ez volt a lopott
2009. máj. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Józsefvároson nincsenek márkás ruhák, mind hamis.ÉS az igaz h a márkás boltok nayrésze onan szerzi a cuccokat!!!

szal..hajráá(:

2009. jún. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Egy két hamis CONVERSE táska a kőbányai piacról!!!

URL] [link]

[URL] [link]

2500-3000Ft

2010. febr. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!