Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 15 éves fiú létemre hordok...

15 éves fiú létemre hordok harisnyát. Télen vastagot, jobb időben nejlont. Hasonló korú fiúk hordanak harisnyát?

Figyelt kérdés
2009. márc. 16. 08:18
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:

Vastag pamut harisnyát akkor is hordom, ha van tesi, de a nejlont, csak akkor ha nincs tornám.

Az öcsém viszont még télen sem hord harisnyát,ő 12 éves.

2009. márc. 16. 20:49
 12/22 anonim ***** válasza:
37%

09:33 vagyok Ne alázzatok már ennyire! :)) (6%)

Úgy tűnik egy kicsit félreértettem, de hirtelen erre tudtam gondolni

2009. márc. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem gáz. Max. télen, de jobb időbe minek. Én biztos hogy nem hordanék ha fezetnének akkor sem:D Te tudod de ez egy idő múlva gáz lesz. szerintem próbáld meg hogy nem veszel fel és bird ki.
2009. márc. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
95%
hát igen, ez a korosztály ahol már menő lett a nejlonharisnya a fiúk körében is. két 16 év körüli srácot ismerek, de ők mindketten hordják, állitólag olyan emo feelingje van...hát döntsétek el
2009. márc. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
0%
Jaj, sztem ne tedd. Tényleg ne, tudod az ilyenekről mindenki azt gondolja, hogy egy kicsit langyi.
2009. ápr. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
35%
Illene olyan vastag szőrnek lenni a lábán h ne kelljen harisnya... xD
2009. júl. 5. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Meglepő, de sok fiatal srác hord nylon harisnyát.

Itt összegyűjtöttem pár okot, és véleményt.:

[link]


Szerintem hordjad Te is nyugodtan. Egyre többen hordják, egyre elfogadottabb lesz, de készülj fel rá, hogy cikizni fognak.


Talán érdemes megpróbálnod azt, hogy veszel olyan harisnyanadrágot, amit kifejezetten férfiaknak gyártanak, és a dobozát megmutatod a kétkedőknek.

2009. okt. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok sem emos, sem tini, mégis előszeretettel viselem a mindennapokban térdnadrággal is. Mert jó szolgálatot tesz a lábaimnak mint új alternatíva férfiaknak az öltözködés területén.
2010. máj. 24. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
23%
Az egy dolog hogy fázol de harisnyát lányok hordanak. Fiuk jéger alsot szoktak. az olyasmi mint a harisnya csak pamutböl van és a bokádig ér.szerintem vagy szokj át vagy szolj le teljesen a harisnyáról. Nem a legmegynyeröbb és ahogy elöttem irták langyi kisugázást ad.
2010. jún. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Én kizárólag pamutot hordok,de egyszer felpróbáltam egy fekete nejlont.A szó szoros értelmében megundorodtam saját magamtól!Igy maradt a pamutharisnyanadrág!
2012. ápr. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!