Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ez a felső jó lenne esküvőre?...

Ez a felső jó lenne esküvőre? és mit vegyek fel hozzá?

Figyelt kérdés
[link]
2011. máj. 26. 12:45
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem elég elegáns.
2011. máj. 26. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

szia

hozzátartozik az hogy molett vagyok és nem szeretnék nevetségesen kinézni szóval ujjatlan, rövid ujjú spagettipántos kizárva..és ilyen ujjhosszban elegánsabb sajnos nincs a ruhatáramban..venni meg nem igazán van pénzem..

2011. máj. 26. 12:56
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem jó, én egy homokszínű hosszú szövetnadrággal venném fel, valami szép karkötővel, és egy csinos, szintén barnás árnyalatú szandállal.
2011. máj. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
49%
szerintem egyáltalán nem esküvőre való. de ha nincs másod amit felvegyél és nem is akarsz vásárolni, akkor a kérdés eleve tárgytalan, nem?
2011. máj. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

amikor megláttam ennyit mondtam: jájj

ez nagymamának valo. ha elmész a turiba, 1000-ért kapsz már valami normálisat. csak ne ilyet, ez nagyon szörnyű. Vegyél már akkor egy blúzt vlm. turiban. Vagy még az is jobb, ha felveszel egy sima egyszínű polot egy övvel és egy hosszú nyaklánccal.

bocsi, nem működik a hosszú o betűm :D

2011. máj. 26. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mindennapokra jó,meg csinos,de sajnos esküvőre nem való.

Szerintem ehhez hasonló ruhát vegyél,ha egy kicsit ducibb vagy,meg ha szánsz rá x összeget.

[link]

[link]

2011. máj. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Jujj ne haragudj, de max ilyen rohangálós pólónak, semmiképpen nem alkalminak. Olyan semmilyen és ráadásul eléggé használtnak tűnik.

Tartsd meg hétvégi vagy kiruccanós felsőnek, és vegyél valami csinosat.

2011. máj. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
bocsi de ilyenben aludni szoktam...
2011. máj. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!