Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Kismellűek! Milyen ruhát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kismellűek! Milyen ruhát találtatok magatoknak szalagavatóra, esküvőre? Alig van mellem, és félek, hogy a menyasszonyi ruha felső része hülyén fog állni, vagy eláll. Nyugtassatok meg, rám is lehet kapni normálisat, szépet! Ha igen, milyen típusút?

Figyelt kérdés
2009. aug. 23. 11:18
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Nekem olyan volt a szalagavató ruhám, amihez tudtam felvenni melltartót, így nagyobbnak tűnt... mintha lett volna ott valami:D
2009. aug. 23. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
akkor pántnélkülire ne is gondoljak? vagy csináltassak hozzá vékony pántot?
2009. aug. 23. 11:38
 3/17 anonim válasza:
100%

Miért ne vehetnél fel olyat, ha neked az a jó?

Ha elállna úgyis rád igazítják, vagy ha veszel fel melltartót az sem baj:)

2009. aug. 23. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
Egy 75 B-s kis mellű nőre úgy rá tudják igazítani a felsőt, hogy úgy fogsz kinézni, mint Sziszi. Az én rucimba (pánt nélkülibe) belevarrták a push up-okat, így melltartó külön nem kellett, és úgy néztem ki, mint egy szilikonos maca.
2009. aug. 24. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
ezt szalagavató, vagy esküvő előtt csinálták? mert gondolom, szalagavató előtt nem foglalkoznak veled ennyit, mint egy esküvő előtt, nem?
2009. aug. 24. 11:24
 6/17 A kérdező kommentje:
úgy értem, hogy ennyire átszabnák a ruhák. amúgy én 75/A-s vagyok...
2009. aug. 24. 11:30
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
szerintem törekedj természetességre. Láttam már olyan menyasszonyt, aki nagyon sportos alkat volt, kis mellel, karcsú derék... És a ruhaszalonban rábeszéltek erős mell tömést, és elég bután nézett ki, hogy a ruha külön mozgott tőle. Vékony pántos ruha volt, mély dekoltázzsal. Egy magasabb, pl vállig érő vékony anyagú ruha sokkal jobban állt volna neki tömés nélkül is.
2009. aug. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
nekem hétvégén lesz az esküvőm szintén 75/a vagyok. van a menyasszonyi ruhában szivacs és kipótolják még eggyel. egyáltalán nem áll el, ne aggódj.
2009. aug. 24. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem most volt az esküvőm, nekem még nálad is kisebb a mellem, és a push up-os melltartóba tettem még egy emelőt (mint amit belevarrnak a ruhába, és még arra is volt egy szivacs varrva belül), csudaszép dekoltázst csináltam magamnak.... (=totál átlagos méretűnek tűnt, bárcsak így nézne ki sima push uppal :-S :-()

A ruhám pánt nélküli volt, mell fölött záródó, hátul fűzős és jól tartott nagyon :-))) Annyira jó így látni magam a képeken!!!

2009. aug. 25. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
92%
Mindent meg lehet oldani, csak az a kérdés, h nem lesz-e fura, h az ismerőseid, akik így szoktak meg, hirtelen D-s, E-s kebelcsodákkal látnak?! Ordítani fog róla, h mű. Én csak egy vékony szivacsos melltartót vettem alá (fél cm kb.), bár nekem sincs nagy mellem, 75B.
2009. aug. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!