Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek attól függetlenül...

Szerintetek attól függetlenül lehet nőiesen öltözködni, ha valaki nem hord kiegészítőket, és szoknyát, valamint egybe ruhát?

Figyelt kérdés
2011. máj. 27. 08:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Én is így szoktam, fő a kiállás, és hogy más nőies legyen. Nekem mindig fütyülnek, szóval annyira nem lehet rossz.

Passzos szexi felsők, nekem van egy Casio edifice fém órám és mindig húzd ki magad.:-)Szájfény , szempillaspirál alap.

2011. máj. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Még melegítőben is lehet vki nőies :)
2011. máj. 27. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet, csak sokkal nehezebb. Melegítőben is lehet valaki nőies, de lássuk be, a melegítő ebben kicsit sem segített.
2011. máj. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én sem hordok nagyon szoknyákat, kiegészítőket se, csak néha :)és nem sminkelem magam. Nem érzem jól magam, félnék, hogy elkenem, meg ilyesmi.

Passzos, néha kivágott felsőket veszek fel :$ oda nézzenek a pasik, ne a széles csípőmre :))

És mégis jó tapasztalataim vannak, mindig mondják, hogy csini vagyok :P

2011. máj. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 ívy1 ***** válasza:
miket hordasz?
2011. máj. 27. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

A teljesség igénye nélkül: trapéz farmer, shortok, a babarózsaszínen kívül mindenféle színű top, hosszított felsők, női ingeket, blúzokat. Az öltözködésemben az olyan ruhákat kedvelem, amik nem csupán divatosak, hanem jól is állnak az alakomra, amit kell megmutatnak, ahol kicsit csalni kell ott meg optikailag nagyítanak. :) Ékszerként aranyat, és ezüstöt hordok, leginkább nyakláncot. A karóra is fontos része a ruházatomnak.

A szoknyával, meg az egybe nyári ruhákkal annyi csak a gondom, hogy nem szeretem őket hordani, nem érzem magam kényelmesen kényelmesen. Állandóan húzogatom őket, és csak arra várok, hogy mikor lehet ezeket a göncöket levetni. Szeretek fesztelenül mozogni, és ülni, és a szoknyák csak akadályoznak. Nem hiszem, hogy nőies vagyok bennük, mert nemhogy csábítani nem tudok bennük, de olyan rosszul vagyok tőlük, és egyszerűen legszívesebben elsüllyednék a föld alá, mikor ilyenben kell megjelennek, annyira kényelmetlenül érzem magam bennük.

Mióta nem hordok ilyen dolgokat sokkal nagyobb az önbizalmam, és a randizás is sokkal jobban alakul. :) Viszont kíváncsi voltam mások véleményére is, mert a divatlapok nagyon a szoknyát, meg a nyári rucikat részesítik előnyben állandóan.

2011. máj. 27. 19:21
 7/7 anonim ***** válasza:

nagyon jó vagy így! :)

az a lényeg, hogy jól érezd magad, ez szépít igazán :)

az arany és ezüst nyakláncok nagyon szépek, főleg karórával, karkötővel :))

Ne akarj változtatni, a pasik már jobban kedvelik az ilyen nőket, mint a kis plázacicákat ici-pici szoknyában XD

2011. máj. 27. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!