Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Megmutatnád nekem a kedvenc...

Megmutatnád nekem a kedvenc party-szettedet?

Figyelt kérdés

Kíváncsi vagyom, mások miben járnak bulizni.


Én kedvelem a pamut egyberuhákat, ami most nagyon divatos. Eltűntek a csillogó-villogó strasszok, kövek, most a természetes színek (nude) és anyagok hódítanak.


25/L


2011. máj. 27. 10:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
56%

hát ez nagyon vicces... kedes utolsó, a nők is hordhatnak inget... különbség van ing és blúz között. vagy ha nincs is, de van ing is a nőnek. na de mindegy.

én sem értem a felháborodást, hogy miért baj, ha megkérdezte. nekem egyáltalán nem az jött le, hogy ostoba liba csak a bulizásra gondol. :D hanem szimplán kíváncsiságból.

de hogy a kérdésre válaszoljak ténylegesen, én nem szoktam nagyon kiöltözős helyekre járni, inkább igényes pubokba ahol megvan a megszokott társaságunk. szóval én laposat, magassarkút is szoktam felvenni, farmert is, atlétával, van hogy egyberuhát, van hogy hosszított atlétát cicanadrággal.

2011. máj. 27. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
52%

Meglátszik milyen a magyar nép nagyrésze. Egyből kapnak az emberre, hamár olyan kérdést tesz fel, vagy olyat mond, ami nekik nem tetszik.

Szánalmas és nevetséges emberek vannak itt, akikből árad a rosszindulat. Gratulálok nekik.

EGY 16 ÉVES LÁNY. :)

2011. máj. 27. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
:))
2011. máj. 27. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

Ó Istenem, az első egy-két válaszoló gondolom letöltötte az első félévét a fősulin a nagyon kemény érettségi után és máris micsoda bölcs komoly érett nők lettek :) Azóta mióta elérték a második x-et már nem is járnak bulizni.


Na az ilyen hsz-ek mint első kettő mutatják meg hogy nem attól lesz valaki komoly ha neki a bulizás hirtelen már fúj-fúj, hiszen 30 körül is lehet kirúgni a hámból, néztetek Szex és NYC-ot, kicsi lányok? :) Ha rossz a példa akkor mondok mást: vannak nők akiknek klassz állásuk van, egyetemi diplomájuk és néha elmennek a barátnőikkel vagy ismerős baráti párokkal és buliznak egy nagyot, mert épp olyanjuk van.

2011. máj. 28. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Ja, nekem a jelenlegi kedvenc egy ejtett vállú fekete felső, fehér vagy farmer rövid vagy csőnacival, ezüst ékszerekkel, csinos törpesarkú szandival.


Üdv, 11.23-as

(mellesleg diplomás, 26 éves ANYA, aki gyes előtt számviteli menedzser volt, és természetesen ha gyerkőc mikor nagyobb lesz és a mamánál fog aludni, én is el fogok menni bulizni alkalmanként a baráti társasággal, mert a buli nem korhoz és észhez kötött, ugyanis minden buli attól függ ki hogyan tölti :))

2011. máj. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!