Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit tegyek a fejemre nyáron,...

Mit tegyek a fejemre nyáron, napszúrás ellen?

Figyelt kérdés

Milyen sapkát, kalapot, akármit hordjon egy 30 év körüli nő nyáron, hogy ne kapjon napszúrást? :)

Nem strandra gondolok, hanem simán a városba, séta, bevásárlás vagy bármi közben.

Kendőt szoktam hordani (ilyen színes négyszögletűt), és bár nem látszik rajtam hány éves vagyok, és nyugodtan felvehetném, azért mégiscsak jobb lenne valami koromhoz illő. Na de mi?

Köszönöm a válaszokat :)


2011. máj. 27. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:
2011. máj. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ez eléggé függ attól, hogy épp mi van rajtad. Laza cucchoz mehet a kendő, sportoshoz egy baseballsapi, csinosabbhoz pl egy olyan szalmakalap, mint amit linkeltek. De szerintem 40fokban, UV 8as riasztásnál senki nem fog belekötni, mi van a fejeden. :D
2011. máj. 27. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

A szalmakalapra én is gondoltam, de valahogy az nem én vagyok... Azért majd megnézem, hátha :)

Igazából ha délelőtt 10 percre kiállok az erkélyre, már érzem, hogy kellene valami a fejemre, szóval elég érzékeny vagyok ilyen szempontból a napra, nem kell hozzá 40 fok és riasztás :)

2011. máj. 27. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!