Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi ez a converse mánia?

Mi ez a converse mánia?

Figyelt kérdés
Emlékszem, régen (olyan 5-6 éve) kiröhögtek, mikor a frissen beszerzett magasszárú conversemben mentem be az iskolába, és kérdezgetni kezdtek, hogy honnan jövök, tornaóráról? Akkor azért vettem meg (megjegyzem olyan áron, mint most kínai tornacipőt veszek), és hordtam, mert egy régi újságon láttam egy képet Axl Roseról, amint abban feszít. Akkoriban a tornacipővel kivívtam magamnak a tornaórás-rocker megnevezést. Ma más mindenki ilyet hord, azok is, akik annak idején egyszerűen szarnak, és rondának titulálták. Miért?
2011. máj. 27. 21:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ilyen a divat....
2011. máj. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Hogyhogy miért? Mert divat lett. De nálunk már 3-4 éve is mindenki ilyenben rohangált. A Converse kommersz lett, ennyi. Ugyanolyan szinten van kb. mint a Tisza cipő vagy az Eastpak tatyó. Már nem jelent semmit, bárkinek lehet.
2011. máj. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 szamóca.. ***** válasza:

hehe

érdekes

én kb 8 éve vettem a conversem, és már akkoris b*szott drága volt, úgy hogy engem vagy akkor vágtak át, vgy most próbálsz meg te:DD

egyébként az igaz hoyg akkor még nem volt divat, csak bizonyos körben.

2011. máj. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Azt hiszem háromezer forintért vettük hosszas utánnajárás után, mert errefelé szinte sehol nem lehetett kapni. :D Haverjaim az ára miatt olyan szutyoknak tartották, hogy abban jártak tesiórára, merthogy úgyis atomjaira esik két hét után. :D
2011. máj. 27. 21:53
 5/11 szamóca.. ***** válasza:

kamu. vagy te, vagy a cipőd :)

a converse mindig drága volt. mondom, 8 éve vettem, és emlékszem rá hogy több napot melóztam érte, mert drága volt nagyon. soha nem volt előtte olyan drága cipőm.

2011. máj. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
IGEEEEN, VELEM IS UGYANEZ VOLT.
2011. máj. 27. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szamóca én most is ismerek olyat aki 6ezerért tud venni..:D


Hát tényleg elég nagy divat lett.. már lassan a rockerek fel sem vehetik mert rájuk fogják h a divat miatt hordják. De nyugi, már nem sok ideje lehet hátra a tornacipődivatnak. Szerencsére..:D

2011. máj. 27. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 szamóca.. ***** válasza:

jólvan, kivételesek mindig vannak:D

nekem is van olyan üzlet ahol negyedáron tudok vásárolni, de ne ebből induljunk már ki:D

2011. máj. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom, de soha nem vennék fel ilyen cipőt utcára. Undorító.
2011. máj. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hát annak nagy esélye van, hogy az aluljáróban akkoriban maximum kamu-converset szerezhettünk, de akkor is nevetséges, hogy már a kamu-converse ára is 6ezerre rúg.
2011. máj. 28. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!