Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudok bohemian/vintage...

Hol tudok bohemian/vintage stílusú ruhákat vásárolni?

Figyelt kérdés

Eddig a C&A ban és a H&M-ben vásároltam, de inkább trikókat és sportosabb ruhákat, most szeretnék kicsit váltani az elegáns, bohém stílus felé.Hol tudok ilyeneket nem túl drágán vásárolni?

Ilyesmire gondoltam ezek nagyon tetszenek:

[link]


[link]


L16


2011. máj. 28. 12:22
 1/5 anonim ***** válasza:
sajnos Magyarországon nincsenek eredeti , direkt vintage boltok :( Én is sok helyen kerestem, de néha ki lehet fogni a New Yorkerbe, H&M-be, Tally Weijlbe... esetleg turi :)
2011. máj. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. Ez nem elegáns, hanem szimplán divatos.

2. Hol élsz? Pesten tele vannak az utcák ilyen tucatcsajokkal, a boltok meg ilyen tucatruhákkal. De tényleg, bemész bármelyik plázába és tádám...

2011. máj. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
pimkiebe is próbálkozz meg.. és a bershkában is kilehet fogni ilyesmiket..néha a stradiban is de az nem ennyire hippis:)
2011. máj. 28. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

itt van több oldal linkje, amik online árulnak, sok köztük ami vintage darabokat is:

[link]

2011. máj. 28. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Németországban élek és itt még nem igazán találtam ilyen boltot, pár hét múlva megyek haza és akkor megyek vásárolni, már ha lesz elég pénzem ráD:

2011. máj. 28. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!