Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen márkájú ruhát viselt...

Milyen márkájú ruhát viselt ma este Lilu Alekosz műsorában?

Figyelt kérdés
2011. máj. 29. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
ki nyerte meg? olga?
2011. máj. 29. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
sajna nem olga :(
2011. máj. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
ez engem is nagyon érdekelne:) olyan szép volt az a ruha!! :)
2011. máj. 29. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:

Nem tudom, de tényleg jó volt!


Az meg már milyen válasz a kérdésre, hogy "ki nyerte meg, olga?" :-D Még most is vigyorgok rajta! :-D

2011. máj. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egész pontosan nem tudom, de Abodi Dóra ruhái között találsz szinte pont ugyanilyen stílusú és színű koktélruhákat :) Designer ruhák, elég drágák, de gyönyörűek :)
2011. máj. 30. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Az égvilágon semmilyen márkája nincs annak a ruhának, a Trend nagykeráruházban lehet kapni, de csak kereskedők vásárolhatnak ott - hogy hol forgalmaznak, azt nem tudom. Én is egész véletlenül láttam nem is olyan rég, ismerősöm vásárolt egy pontosan ugyanolyat pár hete, mint ami Lilun volt tegnap.
2011. máj. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Valamilyen pontos címet, honlapot, telefonszámot tudnál írni a nagykereskedésről? Mert beírtam a google-ba és nem tudom pontosan hogy melyikre gondolhatsz. Engem is nagyon érdekelne a ruha!!! Ha nem tudom beszerezni megvarratom:))
2011. máj. 31. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez az: [link] :)


Képek alapján sajnos nem tudom belőni az üzletet, ahol láttam a ruhát, de sajnos még próbálni sem lehet. [link] berloink/divat-uzletek/#oldalteteje

2011. máj. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Ange Milano, Legends és Otchen shoes öltöztette a műsorvezetőket.
2011. máj. 31. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!