Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Holnap melyik cipőben menjek...

Holnap melyik cipőben menjek a Pécsi kirándulásra?

Figyelt kérdés

Két balerina cipőm van. Egy szép fehér ami 38-as és az én lábam 37-e épp,hogy egy fél centivel nagyobb a cipő a lábamnál de gézzel kilehet tömni. A másik cipő egy fekete,de a bal sarkamat töri,most raktam bele egy botot amit a magassarkúmhoz kaptam,hogy beletegyem,de nem tudom mi lesz,esetleg apu megkalapálja..


150cm magas vagyok de ez a fehér balerina cipő a hosszúkás orra miatt tök olyan mintha 40-es lábam lenne :D Vegyem fel? Tök kényelmes,csak ki kell tömnöm :S


Pécsre megyünk a Tudásközpontba,a mésztufa barlangba és még jó pár helyre.Azért,hogy nézne ki ha felhúznék egy normális térdig érő farmert egy szép pólót és akkor egy strandpapucsot?O.o


2011. máj. 30. 21:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Mindenképp olyan cipőt vegyél fel, ami kényelmes, és egész nap tudsz benne gyalogolni.

Ha feltöri a lábad, a kutya nem fogja a cipődet nézni, csak azt, hogy úgy sántikálsz, mint aki besz.rt.

Egy mésztufa barlang amúgy sem az a hely, ahová jó ötlet ilyen pipiske cipőkben menni.


A fehérben össze fog gyűrődni a géz, és vagy a lábujjad töri véresre (de legalább felfogja!), vagy a sarkadat. Akkor, ha tényleg vérezni is fog, dobhatod a cipőt a kukába.

A feketét semmiképp se vedd fel, a melegben, porban az első métereken feltöri a lábad, és sírva fogsz kutyagolni a többiek után egész nap.


Te lány, nincs neked egy normális, jól kitaposott sportcipőd úgy véletlenül?

Egy kényelmes sportcipő és egy vidám mosoly sokkal vonzóbb, mint egy balerinacipő meg egy fájdalmas grimasz.

2011. máj. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De van ilyen fekete deszkás cipő:) csak eddig a balerina cipő kényelmes volt..
2011. máj. 30. 21:33
 3/3 A kérdező kommentje:
a géz tényleg ennyire feltörné?:S Nekem eddig azt mondták,hogyha paprizsebkendővel tömném ki akkor tuti,hogy fájna..
2011. máj. 30. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!