Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen árban vannak a Tesco-ba...

Milyen árban vannak a Tesco-ban a saruk/szandálok? Van most valami akció?

Figyelt kérdés
2011. jún. 17. 17:07
 1/4 Troll1108 válasza:
Google.com. Vagy akár ha Tescóban jársz megnézed és nem értelmetlen kérdéseket teszel fel, mert erős feltűnési viszketegséged van. Ez kb olyan kérdés mintha ablak mellől kérdeznéd meg milyen az idő.
2011. jún. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Troll1108 válasza:
Ja és ezek a saruk és társaik maxigázak :)
2011. jún. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

1000-3000 között mozog az áruk, most nem tudok akcióról, de vannak amik nekem tetszenek de nem egyformák az ízlések, így nem tudom neked is tetszenének-e, én vettem múlt héten egyet.

Előző válaszolóval kapcsolatban meg sosem értettem hogy miért nyit meg valaki egy olyan kérdést, amiben nem tud segíteni, pusztán azért hogy beszóljon? Hát ezt a pár perc energiát és időt fordíthatta volna másra is, maxigáz válaszok írása helyett, ha már bal lábbal kelt fel legalább ne itt élje ki, hanem mondjuk rúgjon bele egy székbe vagy igyon még egy kávét :)

2011. jún. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!


Az első válaszolónak azért tettem fel ezt a kérdést mert tőlem több mint 30 km van a legközelebbi Tesco és oda vissza az 60 km az újságban pedig nem volt benne! A semmiért meg nem akarok ennyit utazni:) szerintem nem gáz a saru kényelmes és nekem ez a fontos nem hogy gáz vagy nem, felnőtt vagyok én már nem foglalkozom az ilyenekkel :)

2011. jún. 18. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!