Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Más is érez így, vagy csak...

Más is érez így, vagy csak én? Úgy érzem megbántam, hogy megvettem egy ruhát, olyan rossz kedvem van, félek nem fogom hordni.

Figyelt kérdés

Ma voltam vásárolni, és eléggé el vagyok keseredve, mert bőr (bőrszerű) kabátot "akartam" venni" de egyik sem tetszett igazán magamon. Találtam helyette egy nem bőr, kapucnis felsőt, ilyen szőrös, mindegy lényegtelen jól néz ki, de végülis nem kabát, és egy picit is rövid is rám. Úgy érzem megbántam, hogy megvettem, olyan rossz kedvem van, félek nem fogom hordni. Kicserélni nem tudom, mert ez az egy volt belőle.

Ja és vettem egy bőr(szerű) nadrágot is, elég szűk, de hát annak ilyennek kell lenni nem? Mikor felvettem a barátomnak, azt mondta elég érdekes nem erre számított. Olyan szomorú vagyok, kidobtam az ablakon egy csomó pénzt, és lehet hordani se fogom...


2009. márc. 17. 17:25
 1/4 anonim ***** válasza:
83%
Ééés mi a kérdés? Én azt mondom nagyobb bajod sose legyen...ezért még nem kell elkeseredni...persze nekem is volt már olyan érzésem hogy pénzt dobtam ki az ablakon és tuti hogy sose fogom hordani azt a ruhát...dehát túl teszem magam rajta...ha mást nem szép ajándék lesz valakinek:)
2009. márc. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
ha nincs rá szükséged ne legyél elkeseredve... velem is volt már ilyen :):) és eladtam a ruhákat teszveszen vagy vaterán.
2009. márc. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hat persze......ismeros az erzes, hidd el nekem is van par olyan cuccom, amit soha nem vettem fel,vigasztalni csak azzal tudlak, hogy ezentul mindig vigyel magaddal egy olyan baratot, csaladtagot, barkit aki oszinten megmondja a velemenyet hogy jol all vagy sem es nem kimel, nem mondja azt hogy jo akkor is ha nem. En is a sajat karomon tanultam olyan is volt amikor jopar ruhadarabot megvettem es mindenik rondan allt rajtam. Szoval nem jo erzes, tudom, de most mar ne bankodj, maskor ne menj egyedul!
2009. márc. 17. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Én is vettem már párszor ilyeneket, amiket aztán nem hordtam egyszer sem. Egyszer egy nadrágot vettem 10ezerért, de nem hordtam, mert nem állt jól. Kabátot is vettem már így.

Most már amikor elmegyek vásárolni, mindig megkérdezem magamtól, hohy tényleg szükségem van-e erre, jól meggondolom és úgy döntök.

Én is most bőrkabátok után rohangálok, de csak blézeres bőrkabátot találtam. Fel is próbáltam, aztán erra gondolta, hogy nekem nem is ilyen kellene, hanem valami sportosabb, így ott hagytam szerencsére.

2009. márc. 17. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!