Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen szabású nyári egész...

Milyen szabású nyári egész ruhák vékonyítják optikailag a "körteforma" alakot?

Figyelt kérdés

155 cm vagyok, kis melleim vannak, keskenyebb derekam de kiszélesedő csípőm, nem túl hosszúk a lábaim és a combjaim kissé husik :(


milyen kivágású felsőrész lenne előnyös (van aki szerint V-kivágású van aki szerint U-kivágású, hallottam már minden félét, nem tudom eldönteni) és milyen hosszú szoknyarész?


2011. jún. 1. 15:52
 1/4 anonim ***** válasza:
A vonalú ruha, valami olyan felsőrésszel, ami optikailag növel, pl átlapolt, fodros, mintás stb
2011. jún. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én is körte alkatú vagyok, de az A-vonalú ruhákban úgy nézek ki, mint egy tehén. A V-kivágás viszont jól áll, push-up melltartóval. A szoknya szerintem legyen picivel térd fölé érő, mert a térd alá érő rövidíti.
2011. jún. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
jajj ez engem is érdekelne
2011. jún. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

a lábakat tényleg a térd fölé érő nyújtja optikailag, főleg magassarkúval :)

a V kivágású + push up c-fix is bevált

már csak a csípőmet nem tudom hogy lehetne keskenyebbnek látszóvá tenni

2011. jún. 4. 09:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!