Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet sima fekete férfipól...

Hol lehet sima fekete férfipólót venni Budapesten?

Figyelt kérdés
Megőrülök! Egy sima mezei mint nélküli fekete pólót keresek 2 hónapja. SEHOL nem találtam. Elég vicces helyzet,mert ha kígyóbőr mintás cicanacit keresnék lila bársonycsíkokkal, akkor azt mondanám, hogy oké nincs. Na de ez. :D
2011. jún. 1. 19:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez engem is érdekelne, bár én nő vagyok.

Nekem kellene pl. szürkében, zöldben is. Tavasszal is akartam felvenni sportzakóval, de csak olyan van amin valami szar, feltűnő minta van. Elrontja az egész összhatást. Arra terelődik a figyelem és idiótán néz ki.

Majd fel robbanok, amikor nézem a filmeket és a pasikon sima, egyszínű póló van minden egyéb cicoma nélkül. ;)

Nem bírok a cselekményre figyelni lassan :D


Hmm kígyóbőr minta lilával? Akarok ilyet látni. :D


Sajnálom, hogy nem tudtam érdemleges választ adni, remélem más tud. Én mondjuk nem bp-i vagyok, de már turkálókban is néztem, de ott sincs soha.

2011. jún. 2. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hát a C&A-ba én láttam! Ott tuti találsz!

Meg a H&M-ben is szerintem.

2011. jún. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!