Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ha divatosan,...

Barbara500 kérdése:

Szerintetek ha divatosan, modernen öltözködöm akor tetszhetek egy fiúnak?

Figyelt kérdés
2011. jan. 30. 20:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Meg van rá az esély, de ha csak a ruha miatt tetszel neki akkor az nem annyira jó, de ha csak figyelem felhívásnak szánod, és utána jól kijöttök akkor semmi gond.
2011. jan. 30. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
96%

kell hozzá a jó alak is.

legalábbis ez az én tapasztalatom.

régen nagy szegénységben éltem, 1-2 ruhám volt csak, azok is a legócskábbak, mégis sokaknak tetszettem, mert szép vékony voltam. az arcom teljesen átlagos, nem szép, de nem is csúnya.

mióta meghíztam, öltözködhetek akármilyen divatosan, most már megtehetem, senki meg nem fordul utánam, a kutyát se érdeklem.

2011. jan. 30. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
Ez azért van mert sajnos rengeteg a felszínes ember. Ezért is mondtam hogy önmagában a ruha nem elég, max figyelem felkeltésnek. Ha viszont a külsőddel nem tudod felhívni magadra a figyelmet akkor számtalan más módon megteheted...a külső egy dolog, de közel sem minden...
2011. jan. 30. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

leányzó..itt nem azon függ minden,h hogyan öltözködsz...

jolvan igaz az ápoltság ,jo megjelenes,divatstilus fontos..de inkább a személyiségedtől,természetedtől,és a viselkedésedtől függ minden.

2011. jan. 30. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
79%
Ha az felszínesség, hogy egy kellemetlen látványú illetőt nem akarok felszedni, akkor igen, felszínes vagyok. De szerintem ez nem felszínesség, csak a hülye túlliberális felfogásod már megint elszabadult.
2011. jan. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Akkor te hogy nevezed ha valaki pusztán egy pillantás alapján leír valakit, anélkül hogy két szót beszélt volna vele? Nem azt mondtam hogy házasodj össze vele, de azért nem kell semmibe venni embereket mert nem néz ki jól?
2011. jan. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nem semmibe vételről volt szó. Hanem arról, hogy senki nem fordul meg utána. Nem érdekel senkit (úgy). Miért fordulnék meg egy olyan ember után, akit nem találok vonzónak. Nyílván neki is vannak emberi kapcsolatai, én is nyugodtan beszélgetek olyannal, akit csúnyának tartok. De hogy utánaforduljak? Legfeljebb ha annyira dagadt, hogy a borzongásért megéri, de amúgy nem. És nem érzem magam ettől felszínesnek.
2011. jan. 31. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%
Az a mondás nem igaz, hogy nem a ruha teszi az embert! Saját tapasztalatból mondom, hogy a ruha igenis nagyon sokat számít. Amióta nőiesebben öltözködök többen figyelnek rám!
2011. jan. 31. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
igaz hogy a külső nem minden te az ápolt test stb....-is fontosak de egyet értek veletek nem minden a külső!!!!!
2011. jan. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
A külső megfog, a belső megtart. :)
2011. jan. 31. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!